В ШОЦІ ВІД ЯКОСТІ ПОСЛУГ - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Roman27902http://www.otzyvua.net/user/27902, опубликован 14 сентября, 2016 год

Roman 14 сентября, 2016 год Добрий день!!!! Не задоволений і не радив користуватись цією компанією!!!!!Хочу повідомити, що скориставшись цією компанією, відправив з м. Парми штат Огайо, США посилку на Україну!!!! Прсилку в мене забрали і сказали, що вона поїде до Канади пізніше звідти на Україну!!! Через деякілька днів подзвонили з компанії, сказали, що посилка занадто великої ваги і запропонували розділити на дві посилки, звісно за додаткову оплату!!! Після моєї згоди повідомили, що коли посилка прийде в Україну зі отримувачем звяжуться!!! Посилка на Україну прийшла в жахливому стані!!!! Весь вміст посилки потрощений, ніоднієцї цілої відправленої речі!!! Шкода, що неможна викласти фото на сайті компанії в США !!!! Наша сім'я роками користувалась цією компанією!!! Сервіс став нікудишній!!!!! Не можу радити нікому цю компанію!!! Буду виставляти фото та відгуки в Інтернеті!!! Хотілось зробити родині на Україні подарунок, а вийшло велике розчарування є!!! 2 согласны, 1 не согласны

Светлана (Украина, Дніпро́) 15 сентября, 2016 год Необходимо понимать одну важную вещь - не существует никакой единой курьерской компании Meest по аналогии с тем, как устроены DHL, Fedex и т.п. Meest Group Corporation - это группа независимых друг от друга компаний, использующих в своей работе единый бренд.
Валентина (Украина, Дніпро́) 15 сентября, 2016 год Мост Америка,Мост Канада и Мост Экспресс Украина это разные компании,партнёры по доставке,если у Вас в Канаде разбили посылку(при разделении на две)то какие претензии и негативные отзывы это касается украинского представительства?Вы же не знаете на каком этапе произошёл бой посылки. Вот представительства зарубежных служб доставки: КАНАДА
"MEEST CORPORATION INC."
Tel.: +1 908 289 5556
Fax: +1 908 474 9280
Е-mail: info@meest.us
Web: www.meest.us
Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 14 сентября, 2016 год Доброго дня, Роман! Рекомендуємо написати претензію для отримання відшкодування. Зверніться, будь ласка, в наш on-line чат https://meest-express.com.ua/ua/support, оператори Вам нададуть бланк претензії, в якому є детальна інструкція. Ви надали фото, де вказано № CV716305208US, дана посилка ще не доставлена.
З повагою, "Міст Експрес"

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;