ужас - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От dmytro27504http://www.otzyvua.net/user/27504, опубликован 3 сентября, 2016 год

dmytro 3 сентября, 2016 год я попробував нову фірму перевозчика -МОДНА КАСТА ВІДДІЛ ГЛОБАЛ. є деякі недоліки - але не суттеві. зате коли моя посилка зайшла в україну і застрягла на россан я відправив другу посилку через МОДНА КАСТА ГЛОБАЛ. ця посилка вже в мене ( і також я розмитнював) я вже 4 роки користуюсь послугами міст але тепер вже недоцільно коли всі посилки затримують і брокери россан " в поті лиця працюють в інтересах клієнта " цього року менше набагато на другий можливо перестану /ПОЯВИЛАСЬ АЛЬТЕРНАТИВА ЦЕ НЕ РЕКЛАМА ІНШОМУ ПЕРЕВОЗЧИКУ ПРОСТО ДОСТАЛО ЩО ЗА МОЇ ГРОШІ МЕНІ ЩЕ ВСТАВЛЯЮТЬ ПАЛКИ В КОЛЕСА ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ФІРМИ МІСТ ПОПРОБУЙТЕ МОДНУ КАСТУ І САМІ ВИРІШЕТЕ КОЛИ І З КИМ ПРАЦЮВАТИ . ВОНИ СПІВПРАЦЮЮТЬ З Н.ПОЧТОЮ

незважаючи на те що міст зараз агресивно штурмує ринок перевозок особливо закордонний напрямок , через 3-5 років вони втратять ринок повністю.( з таким відношенням і з такою розтаможкою)

Светлана (Украина, Дніпро́) 5 сентября, 2016 год Вы чего,какая фирма перевозчика "МоднаКаста"?????Это интернет -магазин обуви и одежды,(который мне лично триста лет не снился и не сдался)который доставляет свою продукцию Мост Экспресс и Новой Почтой.Есть много интернет магазинов одежды намного лучше,чем МОДНАКАСТА,а если человеку нужна техника,Вы тоже их пошлёте в МОДНУКАСТУ?
dmytro (Украина, Львів) 6 сентября, 2016 год так це магазин і він мені не потрібний.
але вони запустили новий проект з н.почтою
а може це н.почта з ними.
але я відправив ноутбук - і отримав за 11 днів ( нараховували мито на митниці) курєром н.почти
а в " міст" 2 посилки лежать на митниці в росан вже 20 днів - і нічого !!!
на сайті модної касти має бути реклама цієї доставки
відділ називається ГЛОБАЛ - там також присвоюють адрес в США в ню джерсі
є два мінуси ( поки що) - немає консолідації
і посилка що перевищує ліміт не "проскочить" митницю 100% ( бо йде привязка оплати через карту віза)
але в міст також вже не "проскакують"

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;