безпредел - Отзыв о Мист Экспресс

Рейтинг: 3, всего отзывов 2215

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От dmytro27504http://www.otzyvua.net/user/27504, опубликован 3 сентября, 2016 год

dmytro 3 сентября, 2016 год Раніше зауважень до компанії не було. Але останнім часом все стало огидно. Коли митниця затримує посилки, ніяка інформація клієнтові не повідомляється. Навіть якщо митниця перевищує терміни огляду на 2-3 тижні. Якщо сам не подзвониш , ніхто ніякої інформації не дасть. Радять звертатися до митним брокерам та пропонують їх номери телефонів. Принципово ніяким брокерам не дзвоню. У підсумку доставили, протягом двох місяців, з того моменту як посилку відправив літаком в принципі робота міст в США хороша. але коли посилка попадає в росан і працюють митні брокери - беспредел повний. по перше завжди завишають вартість товару потім коли доказуєш що вартість менша перераховують на це все йде місяць а то і більше.( і це про цьому що оплачую доставку літаком 10 днів) остання посилка CV527556232US вже висить в брокерів 15 днів 18 09 -прибула в україну. я попробував нову фірму перевозчика -МОДНА КАСТА ВІДДІЛ ГЛОБАЛ. є деякі недоліки - але не суттеві. зате коли моя посилка зайшла в україну і застрягла на россан я відправив другу посилку через МОДНА КАСТА ГЛОБАЛ. ця посилка вже в мене ( і також я розмитнював) я вже 4 роки користуюсь послугами міст але тепер вже недоцільно коли всі посилки затримують і брокери россан " в поті лиця працюють в інтересах клієнта " цього року менше набагато на другий можливо перестану 6 согласны, 0 не согласны

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;