Заявлений термін доставки не відповідає дійсності - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Виталий Березанский27319http://www.otzyvua.net/user/27319, опубликован 29 августа, 2016 год

Виталий Березанский 29 августа, 2016 год Чому в такій продвинутій онлайн компанії, на сайті нема відгуків? Боїтесь ? і правильно.
Накладна 708 299 7368.
Вибрали компанію тому що працівник відділення запевнив про термін доставки 29.08. орієнтовно на 14 годину. Не дочекавшись повідомлення звернувся у відділення і зрозуміло що нічого не отримав. Адміністратор кудись дзвонила, вибачилась і запевнила що завтра привезуть. Мене це зовсім не влаштовувало і я звернувся на гарячу лінії де взагалі відповіли що розрахунковий час стоїть на післязавтра. (З Києва до Боярки 25 км везтимуть аж два дні !!!) знову звернувся до адміністратора з проханням змінити пункт отримання щоб я зміг отримати її сьогодні в Києві. Знову дзвінок до когось і відповідь така - Це можливо звертайтесь особисто на гарячу лінію. Звернувся, але дарма. Приїзжайте завтра пишіть особисто заяву її розглянуть і приймуть рішення.
Мій висновок- якщо компанія не може вчасно доставляти посилки, ваші онлайн сервіси, реклама дарма витрачені кошти. Займіться якістю обслуговування. Особисто це для мене перше і останнє зверненні і іншим не раджу

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 30 августа, 2016 год Доброго дня, Віталій. Доставка в ППВ №1357, Боярка, вул. Білогородська, 19А (пн-пт: 09:00 - 19:00, сб: 09:00 - 16:00, нд: вихідний) запланована на 31.08.2016, оскільки згідно графіку доставка в м. Боярка здійснюється в пн., ср., пт. Зараз Ваше відправлення знаходиться на проміжному пункті ОВ №268, Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева, 10/1.
З повагою, "Міст Експрес"

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;