Сервис отвратительный, операторы врут.. - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Евгений27310http://www.otzyvua.net/user/27310, опубликован 29 августа, 2016 год

Евгений 29 августа, 2016 год Не понятно каким образом эта контора перехватывает посылки, которые всегда приходили на УкрПошту. Но ладно бы они просто перехватывали и доставляли, так они еще оправляют в Поштомат, где сегодня моей посылки просто не оказалось!! Ящик был пуст. Добиться от приват Банка пока ничего не удалось, у них значится, что посылку забрали (ящик ведь открывался!). Вод копия диалога, когда я попытался выяснить каким образом посылка попала к ним.

14:38
You
На якій підставі відправлення було передано до поштомату, а не до отримувача?!

14:39
оператор Галя
Це вказує Відправник, при оформленні декларації. Тому рекомендую Вам звернутись до Вашого Відправника.

14:40
You
Відправник у Китаї вказує Приватбанк?!

14:40
оператор Галя
Так, Відправник вказує тип доставки склад або двері (адресна доставка). Ваш відправник вказав склад.

14:41
You
Відправник вказує Міст Експрес, а потім вказує Прват Банк?
Чому "саладом" виявився поштомат Приват Банку?
Як попередити у майбутньому відправку моїх речей до Приват Банку?

14:43
оператор Галя
Вказуйте Відправнику, що це має бути адресна доставка і вказуєте на яку адресу, або вказуєте адресу того складу який Ви бажаєте.

14:44
You
Я так і зробив, моя адреса стоїть там вже 10 років. І це перший раз перевізником виявився Міст Експрес, складом Приват Банк. Отже це не правда.

14:45
оператор Галя
В декларації Відправником вказано тип доставки - склад. Всі питання до Відправника.
Уточніть, будь ласка, чи будуть у Вас інші запитання?

14:47
You
Хто несе відповідальність за наикле відправлення в даному випадку? Приват Банк?

14:48
оператор Галя
Так. Оскільки посилка була успішно доставлена нашим кур'єром в даний поштомат.

14:50
You
Перевірив на іншому відправленні, що було у поштоматі - стоїть моя домашня адреса, вказана відправником. Отже це не правда, що перевізник вказав склад.

14:50
оператор Галя
Я вже неодноразово надала відповідь на Ваше питання. Іншої інформації немає. Уточніть чи є у Вас інші запитання.

Занавес. Те, которым доверено! доставить мою собственность - лгут клиенту. Это все.

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 29 августа, 2016 год Доброго дня! Доставку товару з торгівельної площадки AliExpress здійснюють авторизовані логістичні компанії, як міжнародні так і китайські приватні експрес-перевізники. MeestGroup співпрацює з рядом міжнародних поштових Компаній та з приватними китайськими логістичними компаніями. Таких спільних проектів є кілька, проте не кожен авторизований перевізник AliExpress всі поштові відправлення до України передає на MeestGroup і залишає за собою право перерозподілу поштових потоків на власний розсуд. Так, на коробці є адреса, яку Ви вказували при оформлені замовлення - вулиця Анрі Барбюса, проте Відправником з метою оптимізації своїх операційних витрат обрано тип сервісу "склад" та не передбачено відслідковування руху посилки по території України після поступлення на ММПО, відповідно ми доставили посилку до найближчого відділення вказаної Вами адреси - АПТ №1835 (Поштомат ПриватБанку) , Київ, вул. Предславинська, 19 (відділення ПриватБанку). Ми будемо уточнювати інформацію щодо місцезнаходження посилки UA792192161YP, по факту отримання відповіді Вас проінформуємо в телефонному режимі.
З повагою, "Міст Експрес"
Евгений (Украина, Київ) 29 августа, 2016 год Уточнення: відправлення було з e-bay  і до цього разу багато років перевізники співпрацювали виключно з УкрПоштою. Можливо конкуренція на ринку перевізників це добре, але тільки в тому разі, коли при цьому є покращення для споживача.

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;