Затримка доставки! - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Алла26930http://www.otzyvua.net/user/26930, опубликован 23 августа, 2016 год

Алла 23 августа, 2016 год Коли я накінець отримаю своє відправлення? Говорили максимум 10 днів! Посилка на митниці з 10 серпня! Митні платежі оплачені в четвер. Вчора вона були на рахунку. Сказали доставка на сьогодні. А тепер знову перенесено. На сайті вчора було вказано що посилка відвантажена в напрямку Луцьк, а тепер вона в підрозділа Львів. Скільки це може тривати? 2 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 23 августа, 2016 год Доброго дня! На 6-й робочий день перебування посилки на ММПО Ви отримали смс з сумою митних платежів. Оплатили 18.08.2016, після оплати, платежі, як правило, поступають протягом 2-х банківських днів, передача МПВ для доставки у компанію "Міст Експрес" відбувається протягом 2-х робочих днів з моменту поступлення платежів. Сьогодні посилка поступила на наше Львівське відділення, та о 22:00 буде відвантажена в напрямку Києва. У зв'язку із вихідним днем 24 серпня, на склад у Луцьк посилка прибуде 26.08.2016 до 10:00. Доставка у с. Струмівка - 27.08.2016.
З повагою, "Міст Експрес"
Алла (Украина, Київ) 23 августа, 2016 год А чому раніше говорили, що після того як поступлять кошти, відправка на наступний день?
Тобто ви не вкладаєтесь доставити за 10 робочих днів?
І хто несе відповідальність, якщо я всетаки не отримаю 27 серпня посилку??
Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 23 августа, 2016 год Ми провели відповідну роботу з оператором, який Вам повідомив, що передача МПВ для доставки у компанію "Міст Експрес" відбувається на наступний день після фактичної оплати Вами в банку платежів. Підкажіть, будь ласка, з якого саме ресурсу Ви отримали інформацію, що адресна доставка буде здійснена до 10 робочих днів з моменту поступлення посилки на ММПО?
Алла (Украина, Львів) 23 августа, 2016 год Повідомив оператор на гарячій лінії. Я точно отримаю 27 числа?
Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 23 августа, 2016 год Дякуємо за уточнення. Згідно графіку доставка має відбутись саме 27.08.2016.
Алла (Украина, Дніпро́) 23 августа, 2016 год Якщо всетаки не буде доставлено товар, куди мені звертатись?

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;