швидкість XXI століття - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От екатерина26131http://www.otzyvua.net/user/26131, опубликован 22 июля, 2016 год

екатерина 22 июля, 2016 год Ммені цікаво чому за 10 днів моя посилка не може прибути зі Львова до Полтави? Це так далеко чи просто перевозять їх на віслюках? Доречі зателефонувавши на фірму в Полтаву мені відповів якийсь нахаба. Він не просто не дав жодної відповіді, він говорив так, ніби я йому щось винна, після чого кинув слухавку. Тож де посилка незнаю і вже вривається терпець. Немає бажання співпрацювати надалі з фірмою! 3 согласны, 1 не согласны

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина) 25 июля, 2016 год Доброго дня, Екатерина! Підкажіть, будь ласка, номер посилки для перевірки інформації. Рекомендуємо звертатись в наш call center для уточнення інформації тел.: (050) 432 77 07, (067) 432 77 07 (пн-пт: 08:00-20:00; сб: 09:00-16:00) або on-line чат
З повагою, "Міст Експрес"
Валентина 23 июля, 2016 год отследить по номеру посылки.Написать в онлайн поддержку

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;