Гіршого обслуговування не зустрічав!!. - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Олексій25958http://www.otzyvua.net/user/25958, опубликован 18 июля, 2016 год

Олексій 18 июля, 2016 год Відстань в 15 км відправлення не може подолати вже два тижні! На карачках вже доставити можна було б.
Не вводьте в оману людей своєю назвою... "Міст Равлик", "Міст Кидалово" - але аж ніяк не "Експрес"!..

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина) 18 июля, 2016 год Доброго дня! Олексію, підкажіть, будь ласка, номер декларації для перевірки інформації та надання зворотньої відповіді згідно Вашого запиту.
З повагою, "Міст Експрес"
Олексій (Украина) 18 июля, 2016 год Не бачу сенсу! Я щойно спілкувався з оператором в телефонному режимі і вона запевнила мене що доставка буде здійснена 20.07.2016.
Якщо цього не відбудеться, я вимушений буду звернутися до правоохоронних органів за фактом крадіжки і шахрайських дій з боку "Міст Експрес". Також довожу до Вашого відома, що про факт невиконання своїх зобов'язань (а можливо крадіжки) представниками "Міст Експрес", мною було повідомлено відправника ("Приват Банк") і залишено прохання у майбутньому позбавити мене клопоту "спілкування" з компанією-шахраєм та скористатись, при можливості, послугами іншої служби доставки.

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;