Жахливо! - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress Запорожье, ул.Производственная,11
От Марина25598http://www.otzyvua.net/user/25598, опубликован 5 июля, 2016 год

Марина 5 июля, 2016 год Послугами міст-експрес користувалась вперше і востаннє. І знайомих буду відмовляти.
Передана посилка була 29 червня і мала б прийти кур'єром. Але після того, як я на трекінгу бачу, що посилка лежить на складі вже другий день (прийшла вона туди 4 липня) і не встановлюється ніякий новий статус і дата доставки, після того, як підрозділ ТРИЧІ не відреагував на заявку про доставку, я просто не витримала і поїхала на склад, щоб хоч якось отримати куплений мною товар.
На складі не дозволили оглянути посилку до того, як поставити підпис про отримання, грубіянили.
Коротше, я просто для себе переконалась, що "Нова пошта" онлі. Для порівняння, сьогодні ж я отримала і інший товар з того ж інтернет магазину на новій пошті.
Різниця в тому, що на нову пошту він був висланий 3 липня, а той, що міст-експрес доставляв, нагадую, 29 червня. І, звісно, в ставленні до клієнтів величезна різниця теж.
(ROZ602109512)

Светлана (Украина) 6 июля, 2016 год 4 июля прибыла на склад,5 забрали.Где второй день лежит?Одни сутки даже не пролежала,а если техника,курьер Розетки открывает и проверяет.
Марина (Украина) 9 июля, 2016 год 4 липня прийшла зранку в 9:45. 5 липня в 16 годин я забрала. Другий день.
На складі сказали "У нас тут не проверяют"
Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина) 6 июля, 2016 год Марино, доброго дня!
Приносимо вибачення від імені Компанії за дану ситуацію. Ми передамо запит у відповідний відділ для подальшого службового розслідування, оскільки до моменту оплати та проставляння підпису про отримання посилки Ви можете перевірити вміст.
З повагою, "Міст Експрес"

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;