Порада - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От James Airmanbortnikhttp://www.otzyvua.net/user/bortnik, опубликован 17 июня, 2016 год

James Airman 17 июня, 2016 год Дружня порада

Якщо Ви розмірковуєте над тим, чи варто скористатися послугами компанії «Міст Експрес» для міжнародного перевезення речей, дуже рекомендую Вам перечитати мою невеселу історію.

У квітні цього року я чекала на коробку з особистими речами з України. Окрім одягу та взуття, мої рідні відправили мені дороговартісні парфуми американського виробництва в подарунковій косметичці. До слова, це був спеціальний презент з нагоди Дня народження. Ми оплатили доставку від дверей до дверей та попросили повідомити нам про номер пакунка на території Канади. На жаль, мою коробку було відправлено на зберігання на склад; мені ніхто абсолютно не подзвонив (хоча в офісі запевнили в протилежному); українські працівниці не могли чітко назвати новий трекінг номер, оскільки, як виявилося, не володіють англійською мовою та не можуть прочитати документи. Зрештою, напередодні дедлайну я знайшла свою коробку, яку змушена була привезти самостійно!!! На мій превеликий подив, пакунок був перескочований жовтою стрічкою. Перевіривши вміст, я виявила факт зникнення задекларованих парфумів. Навіть зі скаргою та заповненими документами моїх рідних «мусолили» своєю внутрішньою бюрократією з 19.04.2016 до 07.06.2016 включно. При цьому перекидали «провину» на фірму «Росан», на канадські органи й американське представництво - тільки до чого тут Америка? За відповідями мої рідні телефонували самостійно, нагадуючи про себе кожного тижня; офіційного листа було надіслано тільки після емоційної промови моєї матері. Отже, мою претензію відхилено, факти відкриття коробки й зникнення парфумів заперечено, про страхове відшкодування мови не може бути.

Образливим є те, що мною було надіслано речей на колосальні суми гривень, сплачено повний пакет послуг, а отримано - дві відкриті нечесними людьми коробки й втрачені подарункові парфуми. На моїх рідних підвищували голос невиховані дівиці; перед нами НІХТО не вибачився. Складається враження, що їм справді байдуже, чи клієнти задоволені їхніми послугами. Дуже прикро, що в нашому цивілізованому суспільстві беруть на роботу непорядних людей, які до глибини душі псують враження про якість роботи українських перевізників.

Я щиро прошу Вас звертати особливу увагу на зовнішній вигляд отриманих коробок, зауважувати наявність жовтих або темно-синіх стрічок, при можливості перевіряти вміст пакунків у присутності кур’єра та складати акти.

БУДЬТЕ ОБАЧНІ!!!

Валентина 17 июня, 2016 год При получении посылок я всегда смотрю на внешний вид,и сразу фотографирую перед проверкой,если есть повреждения,открываю на месте доставки,кстати так я поступаю не только с Мост Экспрес,а со всеми доставками ,потому,что ушла и потом ничего не докажешь.В апреле 14,сгорела машина с посылками,и там была моя посылка,собрав все копии документов я оформила претензию,и мне служба МЭ компенсировали все затраты.Ваша посылка не попала в сгоревшую машину?Вернитесь на отзывы апрельского периода,почитайте,у меня пропала полностью,а там были люди,которым доставляли навалом,что могли спасти,попадались вещи из других ,чужих посылок.По трекингу в какие дни апреля была доставка,и не проходила ли она через Николаев?
Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина) 17 июня, 2016 год James, доброго дня! Підкажіть, будь ласка, номер посилки для відслідковування на території України для проведення внутрішнього службового розслідування. Приносимо вибачення від імені Компанії, нам дуже прикро, що мала місце така ситуація з Вашим відправленням. З повагою, "Міст Експрес"

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;