ГАНЕБНЕ ВИКОНАННЯ РОБОТИ та ВІДНОШЕННЯ ДО КЛІЄНТІВ - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress Львов, ул. Зелёная, 147
От Наталья24629http://www.otzyvua.net/user/24629, опубликован 1 июня, 2016 год

Наталья 1 июня, 2016 год Пишу скаргу на вашу організацію роботи, яка порушила всі мої плани. Вантаж (014-0230022)мали привезти (Київ Глеваха) в п'ятницю 27.05.2016, привезли вантаж на якому вказана адреса м.Мариуполь. День я потратила. щоб його забрали. Де мій вантаж я шукала щість днів (дзвінки, перемовини, нервомотання). Він їздить в Маріуполь , Дніпро і т.д.. Вибачаються. питаю в чому полягає вибачення кидають слухавку. Накінець обіцяють, що доставка буде здійснена за рахунок компанії. Сьогодні плани змінились,відшкодування вже тільки 50%. А де відшкодування моєї моральної шкоди та мій вантаж. який обіцяли сьогодні. Я Не заказувала цю компанію на доставку, її вибрав постачальник НЕ РЕКОМЕНДУЮ користуватись цією компанією! 5 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина) 2 июня, 2016 год Доброго дня, Наталя. Підкажіть, будь ласка, номер декларації по якій у Вас виникли труднощі для подальшого службового розслідування (по вказаному Вами номеру 014-0230022 система не фіксує відправлення). З повагою, "Міст Експрес"
Наталья (Украина) 2 июня, 2016 год Система не фіксує відправлення 014-0230022? Чому? Вже видалили чи взагалі пройшло «мимо кассы»? Вантаж я отримала своїми зусиллями та дякувати кур’ерам ТзОВ «Торговий Дім МІСТ Експрес». (Київський регіон) Валерію Мельниченко та Михайлу Петренко, але і надалі НЕ РЕКОМЕНДУЮ користуватись послугами компанії ТзОВ «Торговий Дім МІСТ Експрес». Чекаю відшкодування моєї моральної та матеріальної шкоди. Наталья.

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;