Найгірший поштово-логістичний оператор - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Таня Гула23554http://www.otzyvua.net/user/23554, опубликован 23 апреля, 2016 год

Таня Гула 23 апреля, 2016 год Посилку відправили 26 березня з Португалії. Сьогодні 23 квітня, а інформації про неї ні від кого не можна дізнатися і скільки часу ми телефонуємо на міст-експрес і до митних брокерів, бо сказали що вона "застрягла" саме на митниці, нам відповіді ніхто не надає, а лише посилають телефонувати на номер, по якому тижнями ніхто не піднімає слухавки, коли цікавимося за те, хто відповідальний за те що вміст посилки зіпсовано, а виявляється ніхто!!! Тому нікому не раджу мати діло з даною компанією, тому що можете лишитися і без грошей і без посилки та ще й нерви собі зіпсуєте!!! Ми особисто, а також наші родичі і знайомі більше ніколи після такого "обслуговування" до даної пошти не звернемося!!! 7 согласны, 2 не согласны

Таня Гула (Украина) 25 апреля, 2016 год cv700484682es
Ответ представителя Meest Express (Украина, Львів) 25 апреля, 2016 год Дякую за уточнення! Очікуване Вами відправлення знаходиться на додатковому митному огляді (посилка затримана митницею), Вам необхідно отримати консультацію у митного брокера: телефон (032) 244 03 08, електронні адреси Andriy.Gill@rosan.com.ua , sergiy.geliuta@rosan.com.ua , vm@rosan.com.ua Графік роботи: пн.-пт.: 09:00-18:00, 13:00-14:00 - обідня перерва.
Ответ представителя Meest Express (Украина, Львів) 25 апреля, 2016 год Доброго дня, Таня. Підкажіть, будь ласка, номер посилки для надання Вам розгорнутої відповіді. З повагою, "Міст Експрес"

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;