Найгірший поштово-логістичний оператор - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Таня Гула23554http://www.otzyvua.net/user/23554, опубликован 23 апреля, 2016 год

Таня Гула 23 апреля, 2016 год Посилку відправили 26 березня з Португалії. Сьогодні 23 квітня, а інформації про неї ні від кого не можна дізнатися і скільки часу ми телефонуємо на міст-експрес і до митних брокерів, бо сказали що вона "застрягла" саме на митниці, нам відповіді ніхто не надає, а лише посилають телефонувати на номер, по якому тижнями ніхто не піднімає слухавки, коли цікавимося за те, хто відповідальний за те що вміст посилки зіпсовано, а виявляється ніхто!!! Тому нікому не раджу мати діло з даною компанією, тому що можете лишитися і без грошей і без посилки та ще й нерви собі зіпсуєте!!! Ми особисто, а також наші родичі і знайомі більше ніколи після такого "обслуговування" до даної пошти не звернемося!!! 7 согласны, 2 не согласны

Таня Гула (Украина) 25 апреля, 2016 год cv700484682es
Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 25 апреля, 2016 год Дякую за уточнення! Очікуване Вами відправлення знаходиться на додатковому митному огляді (посилка затримана митницею), Вам необхідно отримати консультацію у митного брокера: телефон (032) 244 03 08, електронні адреси Andriy.Gill@rosan.com.ua , sergiy.geliuta@rosan.com.ua , vm@rosan.com.ua Графік роботи: пн.-пт.: 09:00-18:00, 13:00-14:00 - обідня перерва.
Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Львів) 25 апреля, 2016 год Доброго дня, Таня. Підкажіть, будь ласка, номер посилки для надання Вам розгорнутої відповіді. З повагою, "Міст Експрес"

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;