Ніколи коменти не залишала. Але ви ДІСТАЛИ!!!! - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Margarita21143http://www.otzyvua.net/user/21143, опубликован 28 января, 2016 год

Margarita 28 января, 2016 год Звернутись до вас словами "шановні" язик не повертається. Ви, взагалі, слідкуєте за своїм рейтингом??? Замовила ще в грудні подарунок доньці в Бонпрікс на вечерю. Із Бонпрікса 22.11.15 прийшло повідомлення, що посилка відправлена, очікуйте доставку 4-8 днів. 29 грудня прийшло повідомлення з Містекспрес, що посилка буде доставлена 04.11.16. Після того було ще 8 повідомлень кожного разу з іншою датою. До цих пір посилки немає. Зв'язувалась з вашими представниками по телефону, дзвонила 2 рази, вибачались, говорили, що на цей раз точно доставлять. Мали доставити сьогодні, але знову прийшло повідомлення на 1.02.16. Питання: звідки ви її везете? З Марсу????? Від вашого офісу до мене 100км. Більше ніколи з вашою компанією зв'язуватись не буду і всім знайомим в яскравих фарбах все розповім. Ніколи коменти не залишала. Але ви ДІСТАЛИ!!!! Сама гімняна служба доставки!!!! 10 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Київ) 3 февраля, 2016 год Добрый день, спасибо за обращение в нашу компанию. Приносим наши извинения за сложившуюся ситуацию. Пожалуйста, укажите номер Вашего отправления для уточнения Вашего вопроса и доставки посылки. Спасибо за обращение и спасибо заранее за обратную связь.

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;