Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Немає слів. - Отзыв о Мист Экспресс


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 976

Рейтинг: 3.5, всего отзывов 9833

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress Сарны, ул. Белгородская, 31
От Марина Галушко20646http://www.otzyvua.net/user/20646, опубликован 13 января, 2016 годМарина Галушко 13 января, 2016 год Сьогодні кур*єр привіз посилку, яка була відправлена з Німеччини 28.12.2016. Ні накладної, ні документів разом з посилкою я не отримала. Підпису про отримання посилки також не ставила. На посилці, від тієї сторони що передавала, від руки був написаний перелік що в середині. Документів, які мають бути, наклеєні на посилці не було, сам файл розірваний. В переліку від руки було все, крім парфюмів. Сказати що я в шоці, просто нічого не сказати, це потрібно відкрити, вкрасти потім знову заклеїти. Подзвонивши до начальника своєї почти, я отримала відповідь що в них таке постійно, приходять посилки буз документів...я звісно перепрошую, але ЯК ВИ можете приймати такі посилки? Потім зателефонувала на гарячу лінію, о 13,00 оператор відповіда очікуйте, з вами звяжеться менеджер..от сижу очікую. Це взагалі вище мого розуміння, як можна так нехтувати своєю репутацією. Якщо не буде завтра відповіді будем вирішувати питання по іншому. І яка Європа, якщо боїшся відправити щось за кордон. Розчарована. 5 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Meest Express (Украина, Київ) 15 января, 2016 год Добрый день, спасибо за обращение в нашу компанию.
Приносим наши извинения за сложившуюся ситуацию.
Пожалуйста, укажите номер Вашего отправления для уточнения вопроса доставки.
Спасибо за обращение и спасибо заранее за обратную связь.


Мист Экспресс

Мист Экспресс - служба доставки, которая входит в состав почтово-логистической группы, основанной в 1992 году международной корпорацией Meest Corp. Inc. (Toronto, Canada). Основные виды услуг:


доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;
доставка международных почтовых отправлений;
адресная доставка...
, , ,

Адреса и контакты

Сарны, ул. Белгородская, 31
Телефон: (050) 432-77-07

Служба доставки

Курьерская служба Nectarin

Рейтинг: 5
1 отзыв
Онлайн фасфуд ВкусныйКиев

Рейтинг: 5
1 отзыв
Две Империи

Рейтинг: 5
1 отзыв
USPS служба доставки

Рейтинг: 5
2 отзыва
Pesoto.com

Рейтинг: 4.4
14 отзывов
Ин-Тайм

Рейтинг: 3.2
2577 отзывов
Profimport

Рейтинг: 3
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться