Немає слів. - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress Сарны, ул. Белгородская, 31
От Марина Галушко20646http://www.otzyvua.net/user/20646, опубликован 13 января, 2016 год

Марина Галушко 13 января, 2016 год Сьогодні кур*єр привіз посилку, яка була відправлена з Німеччини 28.12.2016. Ні накладної, ні документів разом з посилкою я не отримала. Підпису про отримання посилки також не ставила. На посилці, від тієї сторони що передавала, від руки був написаний перелік що в середині. Документів, які мають бути, наклеєні на посилці не було, сам файл розірваний. В переліку від руки було все, крім парфюмів. Сказати що я в шоці, просто нічого не сказати, це потрібно відкрити, вкрасти потім знову заклеїти. Подзвонивши до начальника своєї почти, я отримала відповідь що в них таке постійно, приходять посилки буз документів...я звісно перепрошую, але ЯК ВИ можете приймати такі посилки? Потім зателефонувала на гарячу лінію, о 13,00 оператор відповіда очікуйте, з вами звяжеться менеджер..от сижу очікую. Це взагалі вище мого розуміння, як можна так нехтувати своєю репутацією. Якщо не буде завтра відповіді будем вирішувати питання по іншому. І яка Європа, якщо боїшся відправити щось за кордон. Розчарована. 5 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Meest Express (Украина, Київ) 15 января, 2016 год Добрый день, спасибо за обращение в нашу компанию.
Приносим наши извинения за сложившуюся ситуацию.
Пожалуйста, укажите номер Вашего отправления для уточнения вопроса доставки.
Спасибо за обращение и спасибо заранее за обратную связь.

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;