Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Реформування, реклама. - Отзыв о Мист Экспресс


Оценка автора: 3 из 5, просмотров: 1109

Рейтинг: 3.5, всего отзывов 9838

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Дмитрий20290http://www.otzyvua.net/user/20290, опубликован 29 декабря, 2015 годДмитрий 29 декабря, 2015 год Як оператор міні-відділення ось що можу сказати: Вам необхідно терміново покращувати логістичну систему. Як Ви вважаєте, це є нормальним, якщо, наприклад, людина зранку принесла на відправку посилку, кур’єр в цей же день приїжджає, АЛЕ НЕ ВСТИГАЄ повернутись на центральний склад до часу відправки на Київ і посилка їде вже на слідуючий день? Тобто, це вже втрачено добу. Потім в Києві йде сортування і відправка, далі ж посилка прибуває на ще один сортувальний центр, аж потім видається кур’єру і йде доставка до міні-відділення або до поштомату. Отже, це вцілому витрачається 2-3 дні на переміщення між складами + виникають різні проблеми і посилка їде до отримувача ТИЖДЕНЬ! Це ж не нормально. Нова Пошта під боком. Єдине, що цікавить людей - це тарифи, але не зважаючи на наші низькі тарифи основна масса людей йде на Нову Пошту. Це свідчить про відсутність РЕКЛАМИ як такої. Я особисто намагався різними способами рекламувати, але результат навіть не є задовільним. І з цього випливає, що винагорода з обороту є мізерною і втрачається сенс співпраці між Міст експрес і власниками приміщень, тому що власники розраховують на адекватну орендну плату, а не 30-40 грн. Я щиро хочу допомогти вам розвиватись, але віддачі ніякої, навіть не можете забезпечити відділення принтером, приходиться бігати шукати де б це його роздрукувати ваші акти.(не кажучи про друк стікерів і декларацій на чековому принтері, що є не зовсім зручним) + реклама! люди навіть не знають що воно таке і звикли довіряти тому що знають (Нова Пошта). У мене все, надіюсь надалі будуть якісь позитивні, інакше не буде ніякого сенсу існування цього відділення, не кажучи вже про віддалені села. З наступаючими святами! 0 согласны, 1 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Meest Express (Украина, Київ) 30 декабря, 2015 год Дмитрий, добрый день, спасибо за обратную связь и замечания. Поверьте, делаем все возможное для улучшения текущей ситуации. Спасибо еще раз за обращение.
О компании meest (Украина, Київ) 5 января, 2016 год Уже и директора мизда поменяли, и отзыв написали а воз поныне там и рейтинги мизда скоро упадут меньше единицы от вашей прыти улучшений. Вы не у путина учитесь "улучшать", "ускорять" и "увеличивать" случайно ?


Мист Экспресс

Мист Экспресс - служба доставки, которая входит в состав почтово-логистической группы, основанной в 1992 году международной корпорацией Meest Corp. Inc. (Toronto, Canada). Основные виды услуг:


доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;
доставка международных почтовых отправлений;
адресная доставка...
, , ,

Адреса и контакты

Служба доставки

Курьерская служба Nectarin

Рейтинг: 5
1 отзыв
Онлайн фасфуд ВкусныйКиев

Рейтинг: 5
1 отзыв
Две Империи

Рейтинг: 5
1 отзыв
USPS служба доставки

Рейтинг: 5
2 отзыва
Pesoto.com

Рейтинг: 4.4
14 отзывов
Ин-Тайм

Рейтинг: 3.2
2575 отзывов
Profimport

Рейтинг: 3
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться