Відгуки - тільки половина правди - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress Львов, ул. Зелёная, 147
От Сергей19834http://www.otzyvua.net/user/19834, опубликован 17 декабря, 2015 год

Сергей 17 декабря, 2015 год Вирішив написати відгук тому що задоволеним клієнтам ні до чого лізти в інтернет на сайт відгуків щоб написати щось хороше, - пишуть звичайно незадоволені та злі.
Мій досвід користування даною поштою службою не бездоганний, але достатньо позитивний щоб мені було шкода побачити як обливають її тут. Ітак переваги:
- посилки з Китаю доходять! (укрпошта згідно моєї статистики "губить" відсотків 20, причому найцінніших та найочікуваніших покупок із далекого зарбіжжя)
- швидкість доставки в середньому 2 тижні
- отримую інформацію на електронку і смс
- досвід спілкування по телефону з техпідтримкою і кур'єром чудові - люди стараються (або я просто на таких попадав)

Досвіду спілкування по чату не маю. і з 2011 року віддаю перевагу усному спілкуванню оскільки сухий текст не передає інтонації, а в складних випадках якраз хочеться що передав)

PS: Для керівників Міст-Експресу. Даний короткий відгук - мій маленький подарунок (бо не шкода було потратити цінного часу) вам за відповідальних і сумлінних працівників, більшість із відгуків тут - наслідок поганого підбору кадрів і бардаку. Мабуть ви знаєте і без мене, але - почистіть штат, звільніть безвідповідальних, наберіть якісний персонал, найміть піарщиків щоб зайнялися вашими відгуками (кінець кінцем - пропонуйте бонуси клієнтам які напишуть про вас пару хороших слів) і процвітайте, радуючи себе прибутками а народ хорошими якісними послугами

Евгений (Украина, Запоріжжя) 17 декабря, 2015 год А казачёк-то засланный!!!
на укрпочте теряется, но 1-2%, а тут львовская томожня работает в сговоре с росаном, т.е. таможня тормозит, а росан как доблесный брокер за бабло вызволяет, типичная коррупционная схема, вся надежда на ген.прокуратуру.......
Сергей (Украина, Львів) 17 декабря, 2015 год З таким рейтингом беззмістовно засилати козачка))
Але ваша статистика і інформація мене зацікавила.
По укрпошті: з 34 покупок дійшло 18, решта в дорозі (більша частина з 11.11 тому ще чекаю, 4шт 'йде' вже понад 3 місяці, з них - півроку тому недешевий телефон. За всі 4 покупки продавці вже повернули кошти, і мені їх щиро шкода.
Стосунки ж між митницею та росаном для мене взагалі дрімучий ліс, а у вас звідки інформація? Виходить за вашими словами - допоки генпрокуратура не втрутиться - всерівно краще мати справу з росаном ніж чекати невизначений час на посилки?
Irene (Украина, Львів) 17 декабря, 2015 год Хочеться зазначити, що техпідтримка не надає жодної нової і значущої інформації, окрім тої, що ми з Вами, як клієнти, і так бачимо про трекінгу чи SMS-інформуванню. Не знаю, що Ви вкладаєте у фразу "люди стараються". Старають говорити з правильною інтонацією? Так ми з Вами теж стараємось. ))

Вже третє відправлення підряд не отримую в зазначений день.
Можливо це тому, що "почистили штат", і кур'єрів просто не вистачає... А у моєму Франківському відділенні на дзвінки тепер взагалі ніхто не відповідає...

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;