Все як завжди... ) - Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Irene14578http://www.otzyvua.net/user/14578, опубликован 9 декабря, 2015 год

Irene 9 декабря, 2015 год 09.12 час 20:32
Я просто залишу цей скріншот тут... )

P.S. Звісно ж ніхто нічого не доставив. Бо як можна доставити те, що навіть не видано кур'єру.

P.P.S. Доставка заздалегідь (ще 05.12) була запланована на 09.12.
Що ДУЖЕ ЦІКАВО -- коли пишеш в онлайн-чат, то оператор САМОСТІЙНО закриває вікно діалогу. І це вже не вперше. [Я постійний дописувач. )) ]
Зберегти діалог на і-мейл і зазначити, що "проблема не вирішена" просто не встигаєш. ))

Ответ представителя Мист-Эксспрес (Украина, Київ) 15 декабря, 2015 год Ирина, добрый день, спасибо за обращение в нашу компанию и по нашим сведениям, ваша посылка вам доставлена. Все ли в порядке с ее доставкой. Спасибо за обратную связь.
Irene 15 декабря, 2015 год Доброго дня.
Доставку було перенесено на 10.12 без мого відома. Хоча оператор онлайн-чату (ім'я Ленара) запевняла мене, що 09.12 до 20:00 відправлення буде мені доставлено. Цього не трапилось.
10.12 близько 11 години ранку я телефонувала на гарячу лінію, мені відповіли, що дані щодо доставки мого відправлення буде відправлено у відділ контролю. Це ситуацію не покращило. Жодних даних щодо доставки мені надано не було.
У другій половині дня 10.12 мені довелось самій телефонувати на Івано-Франківське відділення, лиш після цього десь біля 17 години врешті-решт мені привезли мою посилку.

Завтра, 16.12, очікую доставку іншого відправлення CV007463878PL . Заздалегідь налаштована, що й його вчасно не отримаю. Тому що це вже стає особливістю роботи "Міст Експрес". На жаль.

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;