Отзыв о Мист Экспресс

http://www.otzyvua.net/mist-ekspress От Юлия Гронь6987http://www.otzyvua.net/user/6987, опубликован 29 мая, 2014 год

Юлия Гронь 29 мая, 2014 год Через Вашу компанією отримувала посилки вже декілька років і до цього разу все було добре. Я цьому раділа, т.я. прочитала дуже багато негативних відгуків щодо роботи МЕ. Однак цього разу, я так розумію біда спіткала і мене. Свою посилку з Америки я не можу отримати вже 7 тижнів! Ваші оператори відповідають, як читають з одного аркуша! Нічого конкретного! За цей термін моєї посилки не має ще в Україні! При тому, що одночасно відправлялись 2 посилки! Одна вже 26.05 була в Києві, ну а де ж друга? Сьогодні вранці дала термін Вашому оператору за день розібратись стосовно місцезнаходження посилки і ...ТИША! Сьогодні ж відправляю офіційну скаргу Вашим американським колегам + мій американський відправник пише офіційний позов! Якщо Вам цікаво номер відправлення CV043532580CA. Дуже сподіваюся, що Вам не все одно! 1 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Meest Express 30 мая, 2014 год Добрий день! Контейнер із посилкою CV043532580CA ще не поступив на територію України.
Щодо уточнення місця перебування посилки в даний момент Вам справді слід звертатись у Компанію-Відправника:

США – "MEEST-AMERICA INC."
Tel.: +1 908 289 5556
Fax: +1 908 474 9280
Address: 641 Dowd Avenue, Elizabeth, NJ 07201, USA
Е-mail: info@meest.us
www.meest.us
Юлия Гронь 30 мая, 2014 год Добрий день! Вже звернулась і в США і в Канаді. Запевнили, що 02.06.2014 року посилка буде у Львові. Зачекаю...
Але я думаю, що моя посилка не одна, яка знаходиться в цьому контейнері, і дзвінки з аналогічними моїм запитанням були. Тому співробітникам МЄ було б не зайве для підтвержження своєї компетенції поцікавитися місцезнаходженням даних відправлень, причиною затримки і часом прибуття на Укараїну, а не відправляти перетелефоновувати по декілька разів, щоб в подальшому зберегти клієнтів, їх нерви і не псувати собі настрій і відгуки.
Ответ представителя Meest Express 30 мая, 2014 год Цілком з Вами згодні. Дякуємо за відгук і докладемо зі свого боку зусиль для вдосконалення сервісу. Гарного Вам дня!

Мист Экспресс

доставка из интерент-магазинов Украины, Европы, США;