Лікарі працюють на всй 100% - Отзыв о Медицинский центр "Здоров'я родини"

http://www.otzyvua.net/meditsinskiy-tsentr-zdorovya-rodini От Лідія Сергіївна Кириленко, опубликован 3 февраля, 2016 год

Лідія Сергіївна Кириленко 3 февраля, 2016 год Протягом 3 років шукала причину беспліддя, виправлюсь - невиношування. Після позаматкової вагітності з видаленням однієї труби, що скоротило мої шанси стати мамою вдвічі, в 2013 році доля познайомила мене з прекрасним лікарем гінекологом-репродуктологом Севостьяновою Оксаною Сергіївною та її незмінною та незамінною командою. Висловлюю велику вдячність їм за їхню професіональність та терпіння, бо подекуди справлятися з моїми зривами було важкувато, досить багато довелося пройти та пережити на шляху материнства. Вони створили справжній професійний тандем і, в такій сфері як медицина, діють досить творчо, чого часто невистачає 90 процентам лікарів України, коли ти почуваєшся під пильним оком науки (прагматичної Оксани Сергїївни) та водночас душевної, милосердної та, щоб не сталося, надихаючої та вселяючої віру в чудо Світлани. Лікарі,робота яких направлена не на потовщення гаманця, а на очікуваний пацієнтом результат. Клініка "Здоровя родини", приймають пацієнтів, завжди привітно і готові надати кваліфіковану медичну невідкладну допмогу. За роки поневірянь по всіх усюдах(я маю на увазі державні, де ті ж самі гроші потрібно заплатити тільки в кишені і з очікуванням в довгих чергах, та приватні медичні установи) можу з чистим серцем стверджувати, що якість обслуговування залежить не лише від кваліфікованості , а і від людяності персоналу. Клініка "Здоровя родини" - це медичний заклад, в яком працюють лікарі з "любовю", та людяні по своїй натурі. Раджу всім!!! P.S.: після 5 невдалих спроб стати мамою, у мене вже 30 тиждень вагітності, мої улюблені лікарі від мене не відмовились та підтримують в будь-який час доби))) Дякую Вам!!! 0 согласны, 0 не согласны

Медицинский центр "Здоров'я родини"

Медицинский центр "Здоров'я родини" - это профессиональный лечебный центр, который специализируется на обследовании, диагностике и лечении в таких сферах:
- гинекология
- урология
- хирургия
- андрология
- пластическая хирургия для мужчин и для женщин
-...

Медицинские центры