Безлаберне відношення до клієнтів закладу - Отзыв о McFoxy

http://www.otzyvua.net/mcfoxy От Анна23806http://www.otzyvua.net/user/23806, опубликован 4 мая, 2016 год

Анна 4 мая, 2016 год 03.05.2016 року в місті Києві по вулиці Євгена Сверстюка, 1В (макфокси на Лівобережній) приблизно о 00:30 годин ми з хлопцем хотіли скористатися послугами вашого закладу через цілодобове віконце обслуговування, в склі віконця був відсутній обслуговуючій персонал, тому ми скористалися дзвіночком для їх виклику, реакції на наш виклик не було, тому ми вирішили постукати у віконце - результату не було ніякого, персонал зявився через 30 хв. і без пояснень та вибачень продовжив свою роботу, мене зацікавив той факт що в цілобовому віконці 30 хв. без належних тому причин був відсутній персонал, персонал тим самим не надав мені пояснень щодо своєї відсутності та саме голове не надав мені "книгу відгуків і пропозицій". Прошу розяснень щодо цієї ситуації, і на якій підставі персонал має право так поводити себе с покупцем.
Також мене цікавить той факт що в Інструкції про Книгу відгуків і пропозицій на підприємствах роздрібної торгівлі та у закладах ресторанного господарства в статті 5 чітко вказано:5. Споживачу, який бажає зробити запис до Книги відгуків і
пропозицій, повинні бути створені необхідні для цього умови.
Забороняється вимагати від заявника пред'явлення будь-яких
особистих документів або пояснення причин, що викликали
необхідність написання скарги, пропозиції, відгуку, зауваження.
Тим самим хочу ще раз підкреслити що персонал не надав мені книгу відгуків та пропозицій схиляючись на те що в момент коли я робила замовлення, я знаходилась поза межою території закладу.
Крім того, персонал , а саме дівчина яка представилась адміністратором, навіть не повідомила мені своє ім'я, декілька разів мені сказала, що територія на якій знаходиться їх літня площадка- це не їх територія взагалі і виходячи з цього, вони не надатуть мені книгу так як я не в середині їх закладу. Пізніше мені повідомили, що книгу відгуків и пропозицій вони мають право надавати лише тим особам, які зробили замовлення. На моє питання, що якщо я зроблю замовлення і будучи з чеком на руках попросивши в них книгу чи видадуть вони її мені- меня відповіли що все одно її я не отримаю. Після неодноразових прохань мені її видати та пояснень з моєї сторони, що вони порушують чинне законодавство на нас викликали поліцію та почали ним розповідати наклеп на нас шо ми ніби то зламали їм віконце, адже вони чули як ми стукали до них, але всеодно не підходили до нас прийняти замовлення. Працівники поліції приїхавши почали мені говорити про якусь 178 ст. Конституції України, взагалі не збиралися перевіряти камери відеоспостереження та жодним чином не вплинули на захист моїх прав, як споживача та не зобов'язали працівників закладу видати мені книгу скарг та пропозиції.
На останок можу добавити, що персонал веде себе нахабно, не професійно, не коректно, розмовляти з клієнтами не вміють, про закони та чистоту нічого не знають і не чують, ще й постійно плутають замовлення, яке довго чекати, поки вони наговоряться один з одним.

McFoxy

McFoxy — первая полностью украинская сеть ресторанов быстрого питания. В Макфокси вас всегда ждет быстрое обслуживание, лучшие блюда по доступным ценам, быстрое обслуживание и искренние улыбки наших сотрудников.

Сегодня в меню...

Рестораны быстрого питания