Розачарована - Отзыв о Мамамия Пицца

http://www.otzyvua.net/mamamiya-pitstsa От Гость, опубликован 4 октября, 2016 год

Гость 4 октября, 2016 год Доброго дня! Відпочивала з подругою та з дітьми в піцерії на Оболоні, ми там часто відпочиваємо так як удобно що є дитяча кімната де діти можуть погуляти, а батьки відпочити. Мало того що ми чикали пока до нас підійдуть щоб прийняти заказ, вони принесли піцу з волосям, після чого ще вимагали в нас за неї оплатити так як зазнвчили що це можливо ми самі її підкинули в саму начинку. після чого підійшов другий офіціант і сказав що це діти бігали і туда попало волосся. Дуже не кваліфіковані офіціанти, поприходили з вулиці і даже не знають як себе вести з гостями які залишають в них гроші, і хочуть належного обслуговування, вибачення ми так і не получили а лише залякували нас охороною. Звісно що бажання ходити до них вже не буде, персонал на кухні працює без перчаток і головного убору, і не відомо чи чисті в них руки якими вони готують для гостей замовлення. Попрошу директора прийняти якіс міри щодо покращення обслуговування, і санітарних норм на кухні, у Вас їдять маленьки діти, подумаєте за наслідки які можуть бути, і закупіти бакалію, тому що не хватка посуди де робиш ще замовлення налити .... бакали даже не миються, а наливаються в ті самі бокали, де не відомо де чій. У Вас є гості з дітьми і щоб вони залишилися подбайте про покращення вашого закладу. 0 согласны, 0 не согласны

Оля Дидусенко (Украина, Київ) 4 октября, 2016 год Добрый день!
Я представитель компании Mamamia!
Вы оставили свой отзыв на сайте http://www.otzyvua.net
Напишите,
пожалуйста, свой мобильный телефон.
Для того, чтобы мы могли наладить работу ресторана и выяснить негативную ситуацию.
Спасибо за ваш отзыв!

С уважением, диджитал менеджер компании Mamamia!
Дидусенко О.Л.

Мамамия Пицца

Мамамия Пицца - это сеть ресторанов европейской и итальянской кухни в Киеве. Пиццерия Мамамия известна своими оригинальными рецептами пиццы. Дьябло, год фазер, четыре сыра и другие уже давно пришлись по...

Пиццерии

Street Cafe TERRA PIZZA