Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Обманывают - Отзыв о Mamamag.com.ua


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 894

Рейтинг: 2.7, всего отзывов 17

http://www.otzyvua.net/mamamagcomua От Гость, опубликован 23 мая, 2016 годНаписать отзыв
Гость 23 мая, 2016 год В общем, судя по предыдущему отзыву и моему опыту, пришла к выводу, что товара в наличии у них нет. Специально ставят стоимость ниже средней на рынке, люди заказывают, ждут, а они кормят обещаниями.

Товар нужен был на субботу. Заказала в пятницу утром. Доставить сказали смогут только в понедельник. Согласилась подождать. В понедельник в 15:30 , когда нигде уже "на сегодня" не закажешь, перезвонили и сказали, что смогут доставить только завтра. Получается, через 4 дня после заказа.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Гость (Украина) 23 мая, 2016 год Уважаемая Ирина, просим еще раз прощения за сложившиеся неудобства.
Так как ваш товар пришел на склад в поврежденной упаковке, такую продукцию вам доставить мы не можем, именно по этой причине, Вам была предложена отсрочка доставки, в связи с заменой заказанной продукции.
По вопросам выполнения заказа:
Так как ваш заказ поступил в 16.35, в пятницу, доставка возможна только на следующий рабочий день (в выходные дни курьерская служба не работает).


Mamamag.com.ua

Mamamag.com.ua - это интернет-магазин с широким ассортиментом детского транспорта, игрушек, средств по уходу за ребенком и других самых разнообразных товаров для малышей и их мам. Mamamag.com.ua предлагает продукцию отечественного производства и...

Интернет-магазины новости

Про графік роботи відділень modnaKasta 9 травня Цього дня за стандартним графіком працюватимуть відділення в наступних містах:...
Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Замовили щось та не встигли забрати до травневих свят? Без паніки. Відділення modnaKasta працюють за звичайним графіком.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня. 
Гарних свят!
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...

Интернет-магазины

DOOR Lviv

Рейтинг: 5
1 отзыв
Фабрика Дверей

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания Lvivski.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Door Floor интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
thermopraktik.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться