Брехня з гарантією - Отзыв о Магазин "Kari"

http://www.otzyvua.net/magazin-kari Львов, ул. Княгини Ольги, 106
От Гость, опубликован 26 августа, 2016 год

Гость 26 августа, 2016 год 4.07.2016 купив напівчеревики (02980795) в магазині за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 106. Через місяць потрапив під дощ, носики на двох черевиках розклеїлись. В результаті з мокрими ногами сидів цілий день на роботі. Коли прийшов повертати взуття, директор магазину сказала, що я копав бетонні стіни, в результаті чого носики розклеїлись. Повертати гроші або проводити заміну відмовилась.
На сайті компанії написано про гарантію в 60 днів. Директор поводилась зухвало, по-хамськи. Одним словом КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ КУПЛЯТИ ВЗУТТЯ В ЦІЙ МЕРЕЖІ !!! У випадку чого стандартна відповідь - "сам козел!"

Гость (Украина, Львів) 25 сентября, 2016 год Надав фото чеку та мештів на електрону адресу. Як я і очікував ніякої відповіді. Магазин-розводняк!!!
Ответ представителя Магазин Kari (Россия, Новосибирск) 31 августа, 2016 год Доброго дня.
Спасибі, що знайшли час залишити відгук.
Нам дуже шкода, що ваш клієнтський досвід виявився настільки невдалим.
Просимо Вас повідомити такі відомості, як артикул товару, час покупки, термін експлуатації, Ваш контактний телефон та детальну інформацію про виниклі дефекти (якщо є можливість - надішліть фото).
Інформацію просимо направити на електронну пошту shop@kari.com c позначкою в темі листа "Відгук на otzyvua.net, 26.08.16". Ми обов'язково будемо працювати над Вашою скаргою, як тільки Ви уточніть деталі.
Будемо раді бачити Вас знову в магазинах kari.

Магазин "Kari"

Магазин "Kari"