Скарга - Отзыв о Магазин "Kari"

http://www.otzyvua.net/magazin-kari От Людмила, опубликован 1 августа, 2016 год

Людмила 1 августа, 2016 год 18.07.16 я придбала взуття (рези нові чоботи) в магазині Карі, по вул. М. Лаврухіна 4. Один раз вдягнула в дощь, в результаті чого з'явилася внутрішня пляма жовтого кольору та виявилося, що чоботи різні за кольором. Згідно гарантії(60днів), 27.07.16 я звернулася до працівників магазину для того, щоб мені обміняли на аналогічний якісний товар або повернули гроші. В задоволенні мого звернення мені було відмовлено директором магазину Гордієнко, яка, начебто, знаходиться у відпустці і особисто розглянути моє звернення аж ніяк не могла фізично. Працівник магазину, що її заміщує сказав, що він нічого не вирішує. Питання: що він робить в магазині? Стосовно директора Гордієнко: особа хамовита дуже, відчувається по криках телефоном, такий директор, а також працівники, що нічого не вирішують є позором для мережі Карі, яка гарантує якісний сервіс. Вивчивши звернення інших клієнтів саме цього магазину, я з'ясувала, що це не перша скарга, саме на якість товару і поведінку директора Гордієнко. Викликана на місце Національна поліція зафіксувала адміністративне правопорушення та з мого боку направлені відповідні скарги про порушення моїх прав згідно закону. Більш детальну інформацію того, шо сталося в магазині ТОВ Карі може отримати у мене телефоном. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Магазин Kari (Россия) 5 августа, 2016 год Людмила , доброго дня .
Дякуємо за сигнал.
Така поведінка є нетиповою для співробітників наших магазинів . Ми дуже стурбовані ситуацією, що склалася і хотіли б розібратися в ній . Просимо надати Вас наступні дані :
- Адреса магазину
- Дату відвідування
- Час відвідування
- Ваші контакти для зворотного зв'язку .

Магазин "Kari"

Магазин "Kari"