Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Просто г*вно - Отзыв о Lifecell


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 70

Рейтинг: 1.2, всего отзывов 336

http://www.otzyvua.net/lifecell От Гость, опубликован суббота, 19 ноябряГость суббота, 19 ноября Де мої тарифи? Чому попереджують за зміну за тиждень до зміни? Ціни на тарифи піднімаються кожного місяця. До оператора додзвонитися не реально. Чому я не можу підключити найвигідніший для себе пакет? Він тільки для нових абонентів. А я вже з Лайфом 12 років. Повне розчарування Прийдеться переходити на Київстар. Там тарифи мені більше підходять.
Достоинства:
  1. -
Недостатки:
  1. суцільний мінус. гірше обслуговування, вищі ціни, не зрозумілі тарифні плани. 10 грн користування нетом за 250 мб. Ахаха!
4 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Николай Митченко (Украина, Полтава) понедельник, 21 ноября Почитал и будто сам это написал Чому попереджують за зміну за тиждень до зміни? Ціни на тарифи піднімаються кожного місяця. До оператора дозвониться не реально. я з Лайфом 12 років. Повне розчарування Прийдеться переходити на Київстар.


Lifecell

Мобильный оператор Lifecell. Мобильный оператор Life становится Lifecell. Креативный ребрендинг одного из самых популярных мобильных операторов Украины.

Мобильная связь

Телетай (Teletie)

Рейтинг: 5
2 отзыва
Компания Xiaomi

Рейтинг: 5
1 отзыв
GlobalSIM

Рейтинг: 5
1 отзыв
TezGSM

Рейтинг: 5
1 отзыв
TravelSiM

Рейтинг: 5
1 отзыв
Cмартфон LG G2

Рейтинг: 5
2 отзыва
Мобильная справка 901

Рейтинг: 5
1 отзыв
Репитер/Repeater

Рейтинг: 5
4 отзыва
Тарифный план Лайф 25

Рейтинг: 4.8
4 отзыва
Компания «ГудЛайн»

Рейтинг: 4.6
44 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться