Як оператор Life краде гроші - Отзыв о Lifecell

http://www.otzyvua.net/lifecell От Оля, опубликован 18 июня, 2016 год

Оля 18 июня, 2016 год Недавно моему татові прийшло повідомлення, що в нього є можливість безплатно отримати 500мб на 7 днів. Так от ці безплатні 500мб нарахувались, до інтернету нарікань не було, але потім якимось дивом коли він поповнив рахунок, в нього першим ділом зняли 5 гривень за інтернет, який він не підключав, та ще й 13 гривень боргу, про який він навіть не знав. Як виявилось, шановні власники lifecell забули попередити про таку маленьку деталь, як те, що після підтвердження цих "безплатних" 500 мб вони автоматично підключають абонента до цієї послуги, тобто раз в тиждень вони просто знімають 5 гривень, а якщо на рахунку їх немає, то вони тихо нараховують вам борг. І навіть не попереджають вас, що ви тепер підписані на нову послугу. От так оператор Lifecell краде гроші. Сума невелика для однієї людини, але ви просто порахуйте, скільки оператор заробляє таким чином. Обов*язково напишу цей відгук на всіх сайтах, де пишуть про цього прекрасного оператора. Хоч невиликий, але ефект, думаю, буде. 1 согласны, 0 не согласны

Олексій (Россия, Киевка) 22 июня, 2016 год А я навіть ці "безкоштовні" не використовував. Але ці путіни все одно з якогось дива знімали з мене 5 грн щотижня. Рахунок перевіряю не часто, тому помітив аж через півтора місяця. Якого чорта мене підписують на "акцію"?! Хіба я давав на це згоду? Lifecell вкрав у мене 30 грн. Щоб ви вдавилися цими грошима!

Lifecell

Мобильный оператор Lifecell. Мобильный оператор Life становится Lifecell. Креативный ребрендинг одного из самых популярных мобильных операторов Украины.

Мобильная связь

Телетай (Teletie)