Не купляйте товари LG Electronics - Отзыв о LG Electronics

http://www.otzyvua.net/lg-electronics От Сергій30774http://www.otzyvua.net/user/30774, опубликован четверг, 24 ноября

Сергій четверг, 24 ноября У вересні 2014року придбав смартфон LG-D325, з гарантійним терміном 1рік. В серпні 2016року смартфон вийшов з ладу. Звернувся з даною проблемою в центр інформаційної підтримки LG Electronics, порадили мені звернутись в їхні сервісні центри. Всі чотири офіційні сервісні центри від LG Electronics відмовили мені в ремонті мотивуючи тим, що не забезпечені необхідним устаткуванням для ремонту, беруть тільки гарантійні телефони та відправляють їх на заміну в LG Electronics м.Київ. Повідомив центр інформаційної підтримки LG Electronics (м. Київ) про відмову сервісних центрів в ремонті LG-D325, отримав відповідь, що гарантія на телефон закінчилась і я маю право його ремонтувати де душі сподобається і вони не будуть мати до мене претензії. Головна ціль для LG Electronics продати товар, а після це вже головна біль покупця.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Хочете зберегти нерви та свій час не купляйте товари LG Electronics. Сервісне обслуговування на нулю.

LG Electronics

Основанная в 1958 году, компания LG Electronics, Inc.(LG) является мировым лидером и разработчиком инновационных технологий на рынке потребительской электроники, бытовых приборов и мобильной связи, имеющим свыше 110 предприятий по всему...
, ,

Мобильная связь