Ледниковый период 5 трейлер - Отзыв о Ледниковый период 5: Столкновение неизбежно (2016)

Рейтинг: 5, всего отзывов 2

http://www.otzyvua.net/lednikoviy-period-5-stolknovenie-neizbejno-2016 От Роман, опубликован 5 февраля, 2016 год

Роман 5 февраля, 2016 год Ідея з п'ятим Льодовиковим періодом не погана і нова. Тому що останні 4 частини головні герої просто кудись від чогось ідуть і це моживо і має якийсь сенс, але вже не так цікаво як в перших двох частинах. Перша частина взагалі була на висоті і свого часу викликала фурор в світі. Я ще був дитиною і пам'ятаю, що Льодовиковий період мені дуже подобався. В п'ятій частині білка нарешті попадає в космос, чого в принцепі і слідувало чекати, оскільки те що вона творить безслідно пройти не може)) Не дивно, що після того як у космосі планетами пограли спочатку в більярд, а потім в пінг-понг, а потім просто усе знищили, то нашій планеті і льодовиковому періоду наступить кінець))) Прикольно, що роль Мені озвучує Дженніфер Лопез) 0 согласны, 0 не согласны

Ледниковый период 5: Столкновение неизбежно (2016)

Неугамонная белка в своей вечной погоне за желудем ненароком попадает в космос. Там натворив беспорядки и необратимые процесы на Ледниковым периодом нависает угроза и теперь наша верная команда Сид, Мэни, Диего...

Мультфильмы

Мультфильм Аисты (Storks 3D) 2016