Не бережете покупця - знайдемо іншого продавця! - Отзыв о LeBoutique

http://www.otzyvua.net/leboutique От Olena, опубликован понедельник, 21 ноября

Olena понедельник, 21 ноября Кілька років купувала в цьому ІМ, переважно вдало. Одного разу замовила гольф і джемпер, але однієї позиції не виявилось в наявності, магазин про це не попередив. Випадково зайшла в особистий кабінет й відмінила покупку (кому потрібен некомплект?). Минулого тижня була приємно вражена доступними цінами на сукні одного знайомого бренда. Замовляю дві речі - вони опиняються в різних замовленнях, на кожне плюсують 25 грн. за доставку. Наступного дня виявила ще дві цікавинки, замовила. Залишила звернення, щоб мої замовлення об"єднали й відправили однією посилкою (три позиції від одного бренда, строки доставки однакові). Ніхто не відгукнувся, ніхто не відреагував на запити й скарги... Вибачте, Ле Бутік, але так із клієнтами не поступають. Ви - не єдиний продавець в Україні. Будемо купувати в тих, хто з повагою відноситься до клієнтів. 0 согласны, 0 не согласны

LeBoutique (Украина, Київ) вторник, 22 ноября Доброго дня, Олено.

Про зміну складу замовлення ми інформуємо наших клієнтів смс і листом на електронну пошту, в якому надаємо приємний бонус у вигляді додаткової знижки на наступну покупку.
Олено, для того щоб ми змогли розібратися в вашій ситуації повідомте, будь ласка, № замовлення і номер звернення на яке вам не було надано відповідь.

LeBoutique

Модный интернет-магазин LeBoutique (ЛеБутик) предоставляет широкий ассортимент брендовой одежды, обуви и аксессуаров с колоссальными скидками.
На сайте LeBoutique Вы сможете найти самые новые коллекции ведущих производителей одежды и обуви. С LeBoutique Вы всегда...

"Exclusivum" интернет магазин

Интернет-магазин Оpen-Sport