Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

через 2 недели ношения 'кожаному' клатчу пришел конец - Отзыв о LeBoutique


Оценка автора: 2 из 5, просмотров: 784

Рейтинг: 4.4, всего отзывов 593

http://www.otzyvua.net/leboutique От camomile26352http://www.otzyvua.net/user/26352, опубликован 29 июля, 2016 годcamomile 29 июля, 2016 год Не прошло и месяца как моя "кожаная" сумка потрепалась, ремешок оторвался.
Ладно, я купила за 300 грн, и сразу увидела, что это не кожа, но подумала : "за такую цену оставлю". (ремешок пришлось степлером скрепить, на скорую руку нашла выход из положения)
Но я не думала, что за 2 недели ношения, пригодность у использованию сведется на нет.
А, если бы этот товар купили по первоначальной цене?
Жаль, что есть поставщики, которые так вводят в заблуждение "Ле бутик" с описанием товара, что сказывается на репутации самого магазина...
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя LeBoutique (Украина) 31 июля, 2016 год Добрый день!

Это исключительная ситуация для нас.
Спасибо, что проинформировали нас о качестве данного товара. Сообщите, пожалуйста, номер вашего заказа, чтобы мы передали информацию в отдел закупок для предъявления претензии поставщику.


LeBoutique

Онлайн шопинг-клуб, в котором можно купить со скидками до 90% одежду, обувь, сумки, аксессуары, детские товары и товары для дома от известных западных и украинских брендов. Преимущества: бесплатная доставка, онлайн-примерка, быстрый возврат,...
,

Интернет-магазины новости

Про графік роботи відділень modnaKasta 9 травня Цього дня за стандартним графіком працюватимуть відділення в наступних містах:...
Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Замовили щось та не встигли забрати до травневих свят? Без паніки. Відділення modnaKasta працюють за звичайним графіком.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня. 
Гарних свят!
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...

Интернет-магазины

DOOR Lviv

Рейтинг: 5
1 отзыв
Фабрика Дверей

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания Lvivski.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Door Floor интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
thermopraktik.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться