Курсі, які виправдали мої сподівання - Отзыв о Курсы английского языка в Киеве "Британські Обрії"

http://www.otzyvua.net/kursy-angliyskogo-yazyka-v-kieve-britanski-obrii От Влад, опубликован 18 апреля, 2016 год

Влад 18 апреля, 2016 год Хочу поділитись своїм позитивним досвідом відвідування курсів англійської мови "British Skylines":
1. Дуже приємні ціни!
2. Зручне розташування, близько до метро. А мені так взагалі 2 хв пішки
3. Два викладачі, один з яких носій мови!
4. Дуже багато розмовної практики, мої викладачі відразу починають робити зауваження, якщо на протязі декількох хвилин я не вимовив хоча б кількох речень на англійській мові. Реально не дають можливості розслабитись!!!
5. Уроки проходять дуже інтенсивно
6. Маленька група - 6 чол... Уваги зі сторони викладача до кожного з нас аж забагато!
7. Вхідне тестування у цій школі не тільки формальність. Група сформована класно. Всі майже на одному рівні і відповідно не має відчуття, що ти повний лузер в порівнянні з кимось у групі і не виникає відчуття, що мені нудно, бо я це вже знаю.

Курсы английского языка в Киеве "Британські Обрії"

Курсы английского языка в Киеве "British skylines", основанны на программе «Английский разговорный + Английский деловой», которая была разработана украинскими и британскими специалистами. Эта программа ориентирована на развитие навыков неформального и...