ТУТ Є СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВИКЛАДАЧІ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО - Отзыв о Курсы английского языка в Киеве "Британські Обрії"

http://www.otzyvua.net/kursy-angliyskogo-yazyka-v-kieve-britanski-obrii От Анастасія, опубликован 7 марта, 2016 год

Анастасія 7 марта, 2016 год я мама випускниці. мені важливо. щоб цього року моя донька вступила до внз. я довгий час підшуковувала для неї курси англійської. оскільки цього року англійська є у списку обовязкової з дпа та багато престижних університетів вимагають сертифікат із іноземної мови. я зупинилася на виборі школи британські горизонти. як виявилося тут вчителі працюють не тільки над методичною підготовкою випускників. а й проводять пробні тести. засікають час виконання завдань. створюють репетицію ісптиу. 0 согласны, 0 не согласны

Курсы английского языка в Киеве "Британські Обрії"

Курсы английского языка в Киеве "British skylines", основанны на программе «Английский разговорный + Английский деловой», которая была разработана украинскими и британскими специалистами. Эта программа ориентирована на развитие навыков неформального и...