Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Космо (м. Чернігів) - Отзыв о КОСМО


Оценка автора: 2 из 5, просмотров: 906

Рейтинг: 1.6, всего отзывов 132

http://www.otzyvua.net/kosmo От Catherine Dreiman, опубликован 27 января, 2016 годCatherine Dreiman 27 января, 2016 год Мережа магазинів Космо без сумніву заслуговує уваги. По-перше, Космо - магазин, який знаходиться біля мого дому, через що, усі предмети гігієни, косметику я купую переважно там. Реальний плюс магазинів - постійні бонусні програми, акції, цікаві пропозиції, АЛЕ все це перекравиє безліч неприємних мінусів:
*консультанти або дуже навёязливі, або їх зовсім не знайти в магазині, а коли знаходиш, і намагаєшся щось дізнатися, розумієш, що ваші з консультантом знання на одному рівні. Дорогі власники магазинів Космо - НАВЧАЙТЕ ПЕРСОНАЛ, ДАВАЙТЕ ЇМ ПРЕМІЇ ЗА ЗНАННЯ АСОРТИМЕНТУ, бо реально ніхто там не знає що стоїть на полицях у нього у відділі.
*працівники каси це просто тлін. Не бачила жодного разу більш НЕУСМІХНЕНИХ людей, плюс іноди доводиться чекати поки вони усі там десь смачно поїдять або потеревенять, а коли починаєш "дрючити" охоронця за відсутність на місці персоналу, нерідко чуєш грубість у відповідь.
Молю щоб хтось із власників побачив мій відгук, і дещо змінив внутрішній розпорядок у своєму магазині.
1 согласны, 1 не согласныКомментарии к отзыву


из Чернигова (Украина, Київ) 4 сентября, 2016 год По поводу магазина в Чернигове (пр. Мира, 49 Б) добавлю: нужно быть крайне внимательными на кассе и перепроверять кассиров. 5 июля 2016 года в 15:19 совершала покупку. У меня был длинный перечень товаров в чеке, я расплатилась и ушла. А уже дома увидела, что один из товаров (прокладки, стоимостью 31.95) мне пробили ДВА раза, причем специально: в чеке стоит: 2*31.95, и, как я потом вспоминала, сканер два раза не пикал, а барышня на кассе замешкалась на этом товаре. Замечу, что магазин был пустой, никто в спину не дышал. Уверена, что на меня просто повесили недостачу. Так в Космо обворовывают покупателей.


КОСМО

Дякуємо за Вашу Довіру, яка підтримує нас на шляху до досконалості. Саме заради Вас, керуючись метою дарувати радість легкої і невимушеної покупки кожному українцеві, національна торговельна мережа "КОСМО" зростає та...

Адреса и контакты

Косметика и парфюмерия

artyshok.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Napura интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
MAVI cosmetic интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
CossiBella интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
fm-ua.com

Рейтинг: 5
1 отзыв
Belleza магазин парфюмерии

Рейтинг: 5
1 отзыв
Муск магазин парфюмерии

Рейтинг: 5
1 отзыв
Art of Arabian Perfume

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться