Косметологический центр «Жанви» отзывы

Рейтинг: 4.9 из 5 (108 отзывов ), просмотров: 19929

Оля

Гость (Украина, Одеса) пятница, 25 ноября Ми з подругою вирішили збільшити губи. Звернулись у Жанві і не пожаліли про це..
Косметолог зробила все швидко, не боляче і результат нам сподобався))

Лікування прищів

Маряна (Украина, Одеса) 24 октября, 2016 год Мені дуже допомогло лазерне лікування. Мала висипання на шкірі, пройшла 10 процедур і все вилікували)) Процедура безболісна, займає 20хв
дуже задоволена професіоналізмом лікарів)

Обгортання

Олеся (Украина, Миколаїв) 9 октября, 2016 год Грязьове обгортання я вперше спробувала саме в цьому косметологічному салоні.
В салоні мені зробили процедуру з очищення шкіри. Після цього я лягла на живіт, мені нанесли грязь на все тіло, зверху вкрили целофановою плівкою, а потім ще й ковдрою з підігрівом. Включили повільну музику і таким чином я лежала трохи більше півгодини. Після цього всю грязь змила в душі, а в...  Читать отзыв

Масаж

Галя (Украина, Київ) 2 октября, 2016 год Пройшла курс антицелюлітного масажу та зробила обгортання водорослями, дуже задоволена. Із впевненістю можу порекомендувати це, результат помітний особливо на стегнах. Приємно, коли поцедуру проводить професіонал. 0 согласны, 0 не согласны

Чудово)))

Марія (Украина, Дружба) 1 октября, 2016 год Мені виповнилось трошки за 40...)))
Діти вирішили подарувати сертифікат на косметологічну процедуру, знаючи,що сама я ніколи б не наважилась..!!! Зробили мені мезоніті...
дуже задоволенна результатом, не розумі. чому так боялась..
Лікарі кваліфікованні, все зробили швидко, безболісно, а головне результат видно одразу після процедури!!! Все чудово, я задоволенна!!!

відгук

Гость (Украина, Миколаїв) 11 августа, 2016 год РОбили з сестрою мікрошліфовку. Дуже задоволенні результатом, шкіра гладенька, пори зтягнуті... А почервоніння немає. Супер!!! 0 согласны, 0 не согласны

Масаж

Аріна (Украина) 12 июня, 2016 год Была на сеансе массажа в Жанви, было потрясающе. Отличное место чтобы расслабиться и получить порцию здоровья. 0 согласны, 0 не согласны

Карбокситерапія

Аня (Украина, Київ) 6 июня, 2016 год Мій косметолог в Жанві порадив спробувати нову процедуру карбокситерапію. Дуже приємно вразило те, що зразу після процедури видно ефект, шкіра виглядає більш матовою, зі здоровим блиском, вирівнявся тон шкіри. Задоволена, раджу спробувати. 0 согласны, 0 не согласны

Обгортання

Вікторія (Украина) 28 мая, 2016 год Дуууужеее задоволена масажем та обгортанням тіла. Масажист професіонал, знає, що робить... а після обготання шкіра дуже м"ягенька та приємна на дотик! Спробуйте, релакс Вам гарантований!!! 0 согласны, 0 не согласны

Сніжанна

Гость (Украина, Миколаїв) 22 мая, 2016 год Після прогрпми живлення, шкіра дійсно зволожилась...
і це після однієї процедури! Не боляче, приємно та видимий результат!
Дякую косметологу.

Обгортання

Юлія (Украина) 20 мая, 2016 год Прочитала багато відгуків про обгортання водоростями і захотіла спробувати дану процедуру. Вже після четвертого сеансу був помітний результат - целюліт, звичайно ж, так просто не зникав, але шкіра стала більш приємною на дотик. Думаю, через пару тижнів при регулярному застосуванні водоростей я зможу позбавиться й інших проблем. 0 согласны, 0 не согласны

Супер!

Гость (Украина) 7 мая, 2016 год Швидко та безболісно видалили мені усі папіломки. За пару днів і сліду не залишилось 0 согласны, 0 не согласны

Марія

Гость (Украина, Суми) 10 апреля, 2016 год Ніколи не думала, що чистка може бути приємною... У жанві мене в цьому переконали! 0 согласны, 0 не согласны

Пухкі губи

Катя (Украина) 29 марта, 2016 год Зробила збільшення губ. Дуже сподобався результат. Зробили саме таку форму губ, про яку я мріяла! Щиродякую лікарям!!! 0 согласны, 0 не согласны

плазмолифтинг и лазерная шлифовка

Светлана (Швейцария, Romoos) 14 марта, 2016 год недавно делала в косметологической клинике одновременно эти две процедуры Жанна Алексеевна-специалист самого высокого класса Равных во Львове нет-это точно Умеет подобрать нужную процедуру посоветовать Очень хороший персонал Огромное спасибо врачу-Виталию Викторовичу Советую лазерную шлифовку делать только у него Спасибо им огромное за красоту которую они дарят людям 0 согласны, 0 не согласны

Масаж

Настя (Украина) 13 марта, 2016 год Велике задоволення потрапити до професіонала своєї справи. Дуже задоволена, пройшла курс антицелюлітного масажу і обгортання водоростями. Із впевненістю можу всім порекомендувати, результат помітно. Дякую! 0 согласны, 0 не согласны

Рубець

Галина (Украина) 13 марта, 2016 год Зробила три лазерні шліфовки на рубець. Він став зовсім непомітним, тому результатом задоволенна. 0 согласны, 0 не согласны

Оксана

Гость (Украина, Суми) 28 февраля, 2016 год Пройшла курс кріосауни! відчуваю себе чудово. шкіра стала пружною, зникла безсоння та схудна на кілька кг... До весни готова!!! 0 согласны, 0 не согласны

Плазмоліфтинг

Юлія (Украина, Дніпропетровськ) 20 февраля, 2016 год Порадили мені таку цікаву процедуру, як плазмоліфтинг. Я не задоволенна станом своєї шкіри. Вирішила спробувати. Процедура не безболісна, але потерпіти можна. Після другої процедури зміни мене приємно вразили. Висипань менше, колір краще, сяє з середини!!! Обовязково закінчу весь курс, адже бачу зміни!!! 0 согласны, 0 не согласны

Оля

Гость (Украина, Миколаїв) 31 января, 2016 год Дуже приємно здивована)))
прийшла зробити ноги та бікіні цукровою епіляцією, а в подврунок зробили ще підпашки))) Швидко!!! Якісно!! Не боляче (майже)

Косметологический центр «Жанви»

наращивание ресниц,
Ботокс,
Диспорт,
биоревитализация,
устранения и заполнения морщин.

Программы на тело:

антицеллюлитные и оздоровительные программы,