Косметологический центр «Жанви» отзывы

Повне розчарування

Гость (Норвегия, Осло) воскресенье, 5 ноября Лишилась незадоволена візитом. Видаляла судинки на носі у лікаря Євгенії. Лікар не професійний, припекла лазером в декількох місцях, лишилися помітні шрами на обличчі...((( 0 согласны, 0 не согласны

Аква пілінг

Катя (Украина, Київ) 13 октября, 2017 год Робила ультра нову процедуру в Жанві. Називається кава пілінг. Процедура приємна, безболісна! А результат вражаючий . Пори менші, колір кращий. Зовсім пропав жирний блиск)) раджу спробувати!✔️
Достоинства:
  1. Процедура швидка, ефективна. Виконують кваліфіковані...
Недостатки:
  1. Великий потік людей на цю...

Масаж

Валентина (Украина, Київ) 1 октября, 2017 год Добрий день усім!!!Нещодавно пройшла цілу програму для схуднення в Жанві.
Робили мені такі процедури: Масаж, Мезотерапію та кавітацію)
Результатом я дуже вражена та задоволена. Складка на животі зникла тай ноги стали набагато стрункішими, не можу не відмітити стан шкіри, більш пружна та пропала всіма ненависла "апельсинова кірочка")))
Дякую Вам))

Кріосауна

Софія (Украина, Львів) 3 сентября, 2017 год ДУУУУЖЖЖЕЕЕЕ сподобалась процедура кріосауна!!!
Відчуття неймовірні!!!
Після процедури відчувала себе бадьоро, покращився стан шкіри та схудла на 2 кг не докладаючи жодних зусиль.!!!
Пройшла курс, але перед зимою обовязково пройду ще 10 процедур!!!

Обслуговування супер

Гость (Украина, Львів) 21 мая, 2017 год Мені дуже сподобався пілінг Джеснера. Вже зробила 5 процедур і результат супер. Шкіра гладенька, зникли плямки після акне. Раджу всім:)) 0 согласны, 0 не согласны

Масаж

Гость (Украина, Львів) 2 апреля, 2017 год Не знаю як у вас, а у мене весь квітень у днях народженнях. Які я тільки подарунки не вибирала, завжди були промахи, то розмір не той, то квіти не ті що подабаються...
Вирішила подарувати подрузі сертифікат на масаж (ця думка мені прийшла, коли саме мені робили масаж) !!! І знаєте що? Вона була в захваті... продовжила курс і тепер не вилазить...  Читать отзыв

Вдячний пацієнт ;)

Гость (Украина, Львів) 17 марта, 2017 год Видаляла родимку в цьому закладі... дуууже боялась, адже це не жарти.
Але тільки прийшовши в цю клініку зразу заспокоїлась, адже побачила, що до цієї справи підходять серйозно. Беруть всі необхідні аналізи, та роблять це видалення кваліфіковані лікарі...!!! А сама процедура тривала хвилин 10, скажу вам чесно, наважувалась я набагато довше)))

Відмінна якість обслуговування

Гость (Украина, Дніпро́) 10 марта, 2017 год Робила депіляцію ніг (шугаринг).Результатом дуже задоволена.Дуже професійний і відповідальний підхід до роботи. Дякую! 0 согласны, 0 не согласны

чистка

Світлана (Украина, Львів) 20 февраля, 2017 год Дуже сподобалась ультразвукова чистка. Процедура швидка, приэмна та ефективна!!
обовязково прийду ще..

Масаж

Антон (Украина, Київ) 22 января, 2017 год Мені масаж сподобався! Зробив курс масажу спини. Дійсно великий досвід - це позначається і на роботі, і на ставленні. Я залишився дуже задоволений! Всім рекомендую. 0 согласны, 0 не согласны

Оля

Гость (Украина, Одеса) 25 ноября, 2016 год Ми з подругою вирішили збільшити губи. Звернулись у Жанві і не пожаліли про це..
Косметолог зробила все швидко, не боляче і результат нам сподобався))

Лікування прищів

Маряна (Украина, Одеса) 24 октября, 2016 год Мені дуже допомогло лазерне лікування. Мала висипання на шкірі, пройшла 10 процедур і все вилікували)) Процедура безболісна, займає 20хв
дуже задоволена професіоналізмом лікарів)

Обгортання

Олеся (Украина, Миколаїв) 9 октября, 2016 год Грязьове обгортання я вперше спробувала саме в цьому косметологічному салоні.
В салоні мені зробили процедуру з очищення шкіри. Після цього я лягла на живіт, мені нанесли грязь на все тіло, зверху вкрили целофановою плівкою, а потім ще й ковдрою з підігрівом. Включили повільну музику і таким чином я лежала трохи більше півгодини. Після цього всю грязь змила в душі, а в...  Читать отзыв

Масаж

Галя (Украина, Київ) 2 октября, 2016 год Пройшла курс антицелюлітного масажу та зробила обгортання водорослями, дуже задоволена. Із впевненістю можу порекомендувати це, результат помітний особливо на стегнах. Приємно, коли поцедуру проводить професіонал. 0 согласны, 0 не согласны

Чудово)))

Марія (Украина, Дружба) 1 октября, 2016 год Мені виповнилось трошки за 40...)))
Діти вирішили подарувати сертифікат на косметологічну процедуру, знаючи,що сама я ніколи б не наважилась..!!! Зробили мені мезоніті...
дуже задоволенна результатом, не розумі. чому так боялась..
Лікарі кваліфікованні, все зробили швидко, безболісно, а головне результат видно одразу після процедури!!! Все чудово, я задоволенна!!!

відгук

Гость (Украина, Миколаїв) 11 августа, 2016 год РОбили з сестрою мікрошліфовку. Дуже задоволенні результатом, шкіра гладенька, пори зтягнуті... А почервоніння немає. Супер!!! 0 согласны, 0 не согласны

Масаж

Аріна (Украина) 12 июня, 2016 год Была на сеансе массажа в Жанви, было потрясающе. Отличное место чтобы расслабиться и получить порцию здоровья. 0 согласны, 0 не согласны

Карбокситерапія

Аня (Украина, Київ) 6 июня, 2016 год Мій косметолог в Жанві порадив спробувати нову процедуру карбокситерапію. Дуже приємно вразило те, що зразу після процедури видно ефект, шкіра виглядає більш матовою, зі здоровим блиском, вирівнявся тон шкіри. Задоволена, раджу спробувати. 0 согласны, 0 не согласны

Обгортання

Вікторія (Украина) 28 мая, 2016 год Дуууужеее задоволена масажем та обгортанням тіла. Масажист професіонал, знає, що робить... а після обготання шкіра дуже м"ягенька та приємна на дотик! Спробуйте, релакс Вам гарантований!!! 0 согласны, 0 не согласны

Сніжанна

Гость (Украина, Миколаїв) 22 мая, 2016 год Після прогрпми живлення, шкіра дійсно зволожилась...
і це після однієї процедури! Не боляче, приємно та видимий результат!
Дякую косметологу.

Обгортання

Юлія (Украина) 20 мая, 2016 год Прочитала багато відгуків про обгортання водоростями і захотіла спробувати дану процедуру. Вже після четвертого сеансу був помітний результат - целюліт, звичайно ж, так просто не зникав, але шкіра стала більш приємною на дотик. Думаю, через пару тижнів при регулярному застосуванні водоростей я зможу позбавиться й інших проблем. 0 согласны, 0 не согласны

Супер!

Гость (Украина) 7 мая, 2016 год Швидко та безболісно видалили мені усі папіломки. За пару днів і сліду не залишилось 0 согласны, 0 не согласны

Марія

Гость (Украина, Суми) 10 апреля, 2016 год Ніколи не думала, що чистка може бути приємною... У жанві мене в цьому переконали! 0 согласны, 0 не согласны

Пухкі губи

Катя (Украина) 29 марта, 2016 год Зробила збільшення губ. Дуже сподобався результат. Зробили саме таку форму губ, про яку я мріяла! Щиродякую лікарям!!! 0 согласны, 0 не согласны

плазмолифтинг и лазерная шлифовка

Светлана (Швейцария, Romoos) 14 марта, 2016 год недавно делала в косметологической клинике одновременно эти две процедуры Жанна Алексеевна-специалист самого высокого класса Равных во Львове нет-это точно Умеет подобрать нужную процедуру посоветовать Очень хороший персонал Огромное спасибо врачу-Виталию Викторовичу Советую лазерную шлифовку делать только у него Спасибо им огромное за красоту которую они дарят людям 0 согласны, 0 не согласны

Масаж

Настя (Украина) 13 марта, 2016 год Велике задоволення потрапити до професіонала своєї справи. Дуже задоволена, пройшла курс антицелюлітного масажу і обгортання водоростями. Із впевненістю можу всім порекомендувати, результат помітно. Дякую! 0 согласны, 0 не согласны

Рубець

Галина (Украина) 13 марта, 2016 год Зробила три лазерні шліфовки на рубець. Він став зовсім непомітним, тому результатом задоволенна. 0 согласны, 0 не согласны

Оксана

Гость (Украина, Суми) 28 февраля, 2016 год Пройшла курс кріосауни! відчуваю себе чудово. шкіра стала пружною, зникла безсоння та схудна на кілька кг... До весни готова!!! 0 согласны, 0 не согласны

Плазмоліфтинг

Юлія (Украина, Дніпропетровськ) 20 февраля, 2016 год Порадили мені таку цікаву процедуру, як плазмоліфтинг. Я не задоволенна станом своєї шкіри. Вирішила спробувати. Процедура не безболісна, але потерпіти можна. Після другої процедури зміни мене приємно вразили. Висипань менше, колір краще, сяє з середини!!! Обовязково закінчу весь курс, адже бачу зміни!!! 0 согласны, 0 не согласны

Оля

Гость (Украина, Миколаїв) 31 января, 2016 год Дуже приємно здивована)))
прийшла зробити ноги та бікіні цукровою епіляцією, а в подврунок зробили ще підпашки))) Швидко!!! Якісно!! Не боляче (майже)

Косметологический центр «Жанви»

наращивание ресниц,
Ботокс,
Диспорт,
биоревитализация,
устранения и заполнения морщин.

Программы на тело:

антицеллюлитные и оздоровительные программы,