Косметичка Kari - Отзыв о Косметичка Kari

Рейтинг: 5, всего отзывов 1

http://www.otzyvua.net/kosmetichka-kari От Натася Мельник30745http://www.otzyvua.net/user/30745, опубликован 24 ноября, 2016 год

Натася Мельник 24 ноября, 2016 год косметичка Kari - Косметичка Kari Напевно у кожної жінки є проблема, куди складати свою косметику. Так, ось я знайшла вихід відвідавши магазин Карі. Побачила я там косметичку яскраво рожевого кольору. Мої очі не могли намилуватися. Мало того, взявши її в руки я була приємно здивована. Це настільки якісна річ. Її тканина гладка і приємна на дотик. Форма, в яку поміщається дуже багато косметики. Саме те, що я шукала. косметичка Kari - Косметичка Kari В середині це просто шаленство. Великий органейзер, який має різні кишені для дрібниць, ризиночки, тримачі для косметичних пензлів або зубної щітки, помад і різних деталей. А ще там є приємний бонус дзеркальце. косметичка Kari - Косметичка Kari Шви дуже добре прокладені, надійні і якісні замки, що не менш важливо, адже так часто їх треба розсовувати і засовувати. косметичка Kari - Косметичка Kari Дуже задоволена покупкою, так як можна користуватися в домашніх умовах, так брати в подорож. Маючи бонусну карту Кari, покупки стають ще веселіше, тому що надають знижки і настрій на весь день. 0 согласны, 0 не согласны

Kari (Россия, Новосибирск) 27 декабря, 2016 год Доброго дня, Натася21!
Дякуємо за те, що знайшли час для написання відгуку.
Дуже раді, що покупки в нашому магазині залишають у Вас тільки позитивні враження. Мало хто пам'ятає про різноманітність нашого асортименту і зупиняють свій погляд тільки на взутті та сумках, а даремно! Крім усього іншого в kari дуже багато функціональних і декоративних аксесуарів, без яких не обійтися будь-якій дівчині:)
Будемо і далі виправдовувати Ваші очікування!
Бажаємо вдалих покупок!

Косметичка Kari