Компания "Галактика Комфорту" отзывы

Рейтинг: 2.6 из 5 (5 отзывов ), просмотров: 2014

Стас

Гость (Украина, Чернівці) среда, 7 декабря В знакомых окна от данной фирмы, вроде норм, заказал себе, ну полный ппц, ну кто делает так долго окна? 0 согласны, 0 не согласны

Розчарований

Віктор (Украина) 19 июля, 2016 год Замовляв двері, порадувала ціна. То що мені встановили це жах! Петлі майже як на вікні, все рипить, двері перекошені, монтажники сказали що закриваються то все ок:( Не рекомендую!! 0 согласны, 0 не согласны

Якість бажає бути кращою:((

labrys (Украина, Українка) 1 октября, 2015 год Якість бажає бути кращою:(( 0 согласны, 0 не согласны
Іра 4 июля, 2013 год Замість обіцяних 5 днів чекаємо на наше замовлення майже місяць( Нікому не раджу. 1 согласны, 1 не согласны
Юрій 10 августа, 2012 год Встановити в своєму будинку вікна саме цієї компанії мені порадив знайомий прораб. Він сказав, що дуже добре зберігають тепло. Тепер я з ним повністю згоден. Цієї зими я значно менше використав газу на опалення, хоча морози були дебелі. А температура у будинку була як завжди, 23 градуси. 1 согласны, 2 не согласны

Компания "Галактика Комфорту"

ООО “Галактика комфорту” – це  велика компанія з дуже розгалуженою структурою, яка включає в себе власне виробництво металопластикових конструкцій, склопакетів, відливів, москітних сіток, продаж міжкімнатних та вхідних металевих дверей. "Галактика...

Строительство и ремонт

Etalon-K