Хочемо змінити оператора СІП зв'язку! - Отзыв о Компания "Binotel"

http://www.otzyvua.net/kompaniya-binotel От ТзОВ "Волинські оптичні мережі", опубликован 2 июля, 2016 год

ТзОВ "Волинські оптичні мережі" 2 июля, 2016 год Наша організація вже неодноразово зверталась з постійними "глюками" та несправностями телефонії! Шановні користувачі, підкажіть хорошу компанію, яка надає ЯКІСНІ послуги сіп-зв'язку, оскільки набридло сваритись з їхньою технічною підтримкою! Буду дуже вдячний! 1 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Компания Binotel (Украина, Київ) 4 июля, 2016 год Шановний клієнт "Волинські оптичні мережі"

Дякуємо за відгук. Відділ контролю якості зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб детально розібратися у ситуації що склалася.
Для нас дуже важливо, щоб у наших клієнтів не було складнощів при викорстанні телефонії.

Компания "Binotel"

Связь Binotel — это готовая телефонная инфраструктура, доступная к подключению...

IT

Dengo Systems