Не задоволений! - Отзыв о Компания "Binotel"

http://www.otzyvua.net/kompaniya-binotel От Андрей24708http://www.otzyvua.net/user/24708, опубликован 4 июня, 2016 год

Андрей 4 июня, 2016 год Постійні проблеми з телефонією, вже МІСЯЦЬ не можуть налаштувати. Телефонував сам особисто вже більше 20-ти раз. Кожен раз наша розмова закінчується на реченні: "Це проблеми з нашої (тобто бінотел) сторони, ми вирішим дану проблему та вам перетелефонуєм" і ніхто не передзвонює . Навіть телефон, який в них же придбали не можуть налаштувати, щоб здвінки перенаправляв! Короче кажучи вся наша компанія дуже не задоволена їхнім сервісом, тому не раджу з ними мати справу! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Компания Binotel (Украина, Київ) 8 июня, 2016 год Андрій, дякуємо за Ваш відгук. Чи можу я Вас попросити звя'затися з відділом контролю якості за номером 044 333 46 01, щоб ми Вам могли оперативно допомогти?
З повагою, Марина Козицька, відділ контролю якості
Andrij (Украина, Запоріжжя) 15 июня, 2016 год А шо толку? ваша технічна підтримка по голосу мене вже взнає! Дають відповідь "Ми передали проблему в технічний відділ, з вами звяжуться !"

Компания "Binotel"

Связь Binotel — это готовая телефонная инфраструктура, доступная к подключению...

IT

EVO company