Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Відгук для Бінотелу :) - Отзыв о Компания "Binotel"


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 743

Рейтинг: 4.5, всего отзывов 807

http://www.otzyvua.net/kompaniya-binotel От Инна,PAPAYA, опубликован 7 декабря, 2015 годИнна,PAPAYA 7 декабря, 2015 год Досить приємно і зручно бути користувачем Бінотелу.Хоча,коли тільки почали тестувати програму,й були деякі труднощі із налаштуванням та виникали запитання по роботі бінотелу,але зараз вже все працює чудово,завдяки чудовому менеджеру-Олександру Паку Настільки приємно з ним працювати та вирішувати всі запитання,адже відчувається високий рівень професійності та обізнаності свого напрямку роботи) Легко спілкуватись,суть проблеми розуміє з-пів слова і одразу ж займається її якісним вирішенням. Приємна його турбота про клієнтів,співпрацюватимемо з ним й надалі Словом-дякую Вам,Олександре 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Компания Binotel (Украина, Київ) 8 декабря, 2015 год Доброго дня,Інно! Дякуємо за відгук) Раді співпрацювати з Вами!


Компания "Binotel"

Binotel — ведущий оператор связи для бизнеса в Украине. Компания предоставляет услуги телефонии с набором бизнес-инструментов на базе облачной АТС Binotel™. 

Связь Binotel — это готовая телефонная инфраструктура, доступная к подключению...

IT

3g-internet-svit

Рейтинг: 5
1 отзыв
2m-m.com IT агентство

Рейтинг: 5
2 отзыва
ABBYY

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания Fintech Band

Рейтинг: 5
1 отзыв
Тесты Элекс

Рейтинг: 5
1 отзыв
Hooligans Entertainment

Рейтинг: 5
1 отзыв
Хостинговая компания VPS.ua

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться