Незамінний інструмент для бізнесу - Отзыв о Компания "Binotel"

http://www.otzyvua.net/kompaniya-binotel От Гость, опубликован 27 ноября, 2015 год

Гость 27 ноября, 2015 год Доброго дня!
Хотілося б сказати декілька слів про мою співпрацю з компанією Бінотел.
В процесі росту будь-якого бізнесу виникає потреба в рекрутингу нових працівників в свою команду. Для мене надзвичайно важливо надавати клієнтам максимально високий рівень сервісу, фактично це питання "успіх чи банкрутство?" тому логічним запитанням було - "як відслідковувати якість обслуговування клієнтів моєї компанії новими менеджерами, які не мають колосального досвіду в продажах наших послуг?"

Вирішення цієї проблеми я знайшов в співпраці з компанією Бінотел. Завдяки їхньому сервісу я можу чітко розуміти чому втрачаються угоди, проаналізувати лояльність до клієнтів з сторони конкретного менеджера, моменти в консультації менеджерів, які потрібно додатково попрацювати.

Окремо хочу подякувати Олександру, за терпіння, розуміння і професіональні консультації в плані правильного використання всіх можливостей сервісу.

З повагою, Іван.

Ответ представителя Компания Binotel (Украина, Київ) 3 декабря, 2015 год Іване, щиро дякуємо Вам за відгук! Раді співпраці з Вами)

Компания "Binotel"

Связь Binotel — это готовая телефонная инфраструктура, доступная к подключению...

IT

EVO company