Школа-родина! - Отзыв о Коллегиум "Олимп", Киев

http://www.otzyvua.net/kollegium-olimp-kiev От Оксана, опубликован 5 февраля, 2016 год

Оксана 5 февраля, 2016 год Колегіум "Олімп"- чудова школа! Моя дитина ходить щодня сюди із великим задоволенням і радістю! Вчителі приємні, відкриті, мудрі люди! Особливо ми вдячні вчителю української мови та літератури МУЗИЦІ АННІ ЮРІЇВНІ. Вона вправний педагог, хороша, щира, добра, привітна, терпляча людина! До Анни Юріївни завжди можна звернутися ( в будь-який час і з будь-якого питання), вона вислухає, зрозуміє, дасть мудру пораду! Моя дитина обожнює цього вчителя, з нетерпінням чекає її цікавих і творчих уроків!Саме Анна Юріївна прищепила моїй донечці любов до книги і розвинула віру в себе і свої сили!
Також ми вдячні медсестрі колегіуму Вікторії Володимирівні, яка завжди уважно ставиться до здоров'я моєї дитини! Це завжди сяюча, привітна людина і професійна медсестра!
Ми горді тим , що вчимося в "Олімпі", і щасливі від того що щодня спілкуємося з творчими і вмілими вчителями!!!

Коллегиум "Олимп", Киев

Коллегиум "Олимп" - проводит обучения на украинском языке. Смежные языки: русский, английский, французский. Прием с 1 класса. В классе 9-12 учеников. Есть детский сад. Полный день – с 8:00. 3-разовое питание, есть диетический...

Школы

Школа в ЖК София