Я - студент) - Отзыв о Киевский университет имени Бориса Гринченка

http://www.otzyvua.net/kievskiy-universitet-imeni-borisa-grinchenka От Сергій, опубликован 25 мая, 2016 год

Сергій 25 мая, 2016 год Усім привіт! Хотів б поділитись своїм досвідом навчання в Грінченка.
Я довго думав над вибором ВНЗ, слухав поради, читав коментарі і статті. З усіх обраних вступив в Грінченка.
З самого початку вразила організація. Нам не доводилось в паніці самим шукати зали на посвяту, чи бігати по всьому корпусу, в пошуках своїх одногрупників. Нас взяли – привели - відвели – показали – пояснили. Ну і відразу я був у захваті від ремонту. Був у двох корпусах і обидва просто шикарні.
Я навчаюсь на спеціальності соціальна педагогіка і у мене на курсі багато гарних та розумних дівчат) у нас постііійно проходять майстер-класи від іноземних гостьових професорів і ми забезпечені крутими місцями для практики.
Хотілося б відмітити усіх викладачів, яким НЕ БАЙДУЖЕ. Є ті, які дійсно вимагають і скласти їх предмет не так і легко. Але я відчутно виріс інтелектуально. Знаєте, у школі вже всі тебе знають і лише за те, що ти спортсмен можна було отримати 10 чи 11. Тут же треба повчити. Коротше кажучи, абітура, не думайте над вибором.
Не гоніться за гучними назвами. А то можете не на жарт розчаруватись. Це я вам, як бувалий, пройшовший всю цю круговерть зі вступом, кажу.
Єдиний мінус Грінченка – відсутність власних гуртожитків. Але, наскільки мені відомо, це вже вирішили і універ вже має своє гніздечко)

Киевский университет имени Бориса Гринченка

Киевский университет имени Бориса Гринченка имеет IV уровень аккредитации, коммунальная форма собственности.

Информация о ВУЗе:

Девиз Университета: "Образование — сущность времени"

- Киевский университет имени Бориса Гринченка — высшее учебное заведение IV уровня...