Корупція і беззаконня - Отзыв о Киевский национальный университет технологий и дизайна

http://www.otzyvua.net/kievskiy-natsionalniy-universitet-tehnologiy-i-dizayna От Гость, опубликован 10 декабря, 2015 год

Гость 10 декабря, 2015 год Шановні відвідувачі, я в шоці! Навчаюсь на 6 курсі на кафедрі менеджмента, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст. Уточнюю - навчалась, 16 грудня 2015 року повинні були захищати диплом. В понеділок (7 грудня 2015 р.) всю нашу групу зібрали для обговорення такого питання: виявляється, що захисту диплому не буде, диплом спеціаліста нам ніхто не збирається видавати, бо університет не підтвердив ліцензію (до речі по всім документам керівництво КНУТД знали про все це з квітня 2015 р.). Про оплату за навчання вони не забували нам нагадувати, навіть листи надсилали. Врешті кошти за рік "навчальних послуг" нам ніхто не збирається повертати. "Примусово-добровільно" запропонували писати заяви переходу на дистанційне навчання на магістра, звичайно ж доплатою (суму вони ще вирішують). Якщо ж ми не згодні, то нас просто всіх відраховують (тут була погроза). Як вам таке вирішення питання? І скажіть, з чого почався "майдан", хто були самими першими активістами (студенти). Я не заперечую - я працюю, вчусь заочно, але погодьтесь не для того ми почали боротьбу за краще європейське життя, щоб корупція, нахабство, беззаконня процвітало ще більше і яскравіше. Ніхто нікого не боїться!!! Люди, схаменіться, давайте прокидатися!!! 0 согласны, 0 не согласны

Киевский национальный университет технологий и дизайна

Киевский национальный университет технологий и дизайна имеет ІV уровень аккредитации, государственная форма собственности.

Информация о ВУЗе:

Университет основан приказом Высшего Совета Народного хозяйства от 17 апреля 1930 года как Институт кожной промышленности....