низький рівень випускників - Отзыв о Киевский международный университет

http://www.otzyvua.net/kievskiy-mezhdunarodniy-universitet От Ігор, опубликован 26 сентября, 2016 год

Ігор 26 сентября, 2016 год В мене у редакції працюють двоє випускників КиМУ, фак. журналістики.
Не знають ні англійської, ні російської, що для журналіста сьогодні основний хліб. Таке інколи враження, що людей вчили чому завгодно, але не пояснили як писати статті, складати тексти. Ніби люди із космосу і ніколи не читали високоякісних текстів, і класики взагалі не читали. Не кажучи вже про те, щоб щось написати. Не можуть відрізнити хороший текст від поганого. Вражений низьким рівнем спеціальної підготовки в цьому вузі. Мені здається, що за п'ять років мавпу можна навчити складати тексти. Кому потрібні подробиці - мій телефон 0504442981. Коли студенти тут пишуть, що їм дають якісні знання і що їм подобається вчитися - моя порада: подивіться де працюють випускники цього вузу і потелефонуйте їх керівникам і запитайте, що вони думають про їхню кваліфікацію і скільки вони заробляють. Я думаю, вони з вами із задоволенням поділяться.

Махно (Украина, Київ) 17 октября, 2016 год Можу вас заспокоїти, колего, - в мене були практиканти з університету Шевченка, Інститут журналістики. Все, що ви тут написали, стосується і їх. Принаймні частини з них. І, як я пригадую зі свого навчання, там не давали нічого за спеціальністю - тільки загальні предмети: філософія, укрмова... Навіть історії до пуття ми не вивчали, не кажу вже про іноземну мову. Через кілька років випадково мені потрапила до рук пам'ятка майбутньому журналістові чи то ВВС, чи чогось іншого, закордонного. Бери і працюй, і коледжу ніякого не треба, якщо у школі добре навчався!.. Але була й одна практикантка хороша - грамотна і креативна. Так що в таких закладах усе залежить від людини. У журналістиці головне - редакційна практика. Як ВИ їх навчите, так і буде. Правити і ще раз правити, нехай навчаються.

Киевский международный университет

Киевский международный университет имеет IV уровень аккредитации, частная форма собственности.

Информация о ВУЗе:

Лицей Киевского международного университета предлагает обучение по следующим направлениям:

- филологический;

- общественно-гуманитарный;

- технологический;

- художественно-эстетический.

Колледж Киевского международного университета готовит младших специалистов следующих...