Випускник - Отзыв о Киевский Институт Бизнеса и Технологий

Рейтинг: 4, всего отзывов 28

http://www.otzyvua.net/kievskiy-institut-biznesa-i-tehnologiy От Катерина, опубликован 25 января, 2016 год

Катерина 25 января, 2016 год В цьому році закінчила бакалавра, поступила на спеціаліста.... Прочитала відгуки кожен пише по різному, а я хочу сказати що за свої роки навчання проблем ніяких не було тому що там викладають і працюють спеціалісти своєї справи які завжди підуть на зустріч. Матеріал викладають професійно і доступно. Я навчаюся на заочні формі і всім задоволена. Грошей за час навчання на хабарі ніхто ні в кого не вимагав... І я вважаю, що хто не хоче вчитися буде завжди шукати когось винного, а не шукатиме причину в собі і обов'язково його щось не буде влаштовувати. І коли мене запитують де я здобуваю освіту я гордо називаю свій вуз і запрошую навчатися в ньому. 0 согласны, 0 не согласны

Киевский Институт Бизнеса и Технологий

Киевский Институт Бизнеса и Технологий имеет III уровень аккредитации, негосударственная форма собственности.

Информация о ВУЗе:

Професорско-преподавательский состав: высококвалифицированные специалисты (профессора, доценты, специалисты-практики)

Работает служба трудоустройства студентов.

Осуществляются языковые и профессиональные стажировки студентов за границей.

По приглашению...