Кефир ТМ Галичина отзывы

Раджу спробувати

Гость воскресенье, 23 июля Класний кефір - смачний. багато ТМ перепробувала, але зупинилась на Галичині. Раджу! 0 согласны, 0 не согласны

Здорово

Гость понедельник, 10 июля Корисний ще й смачний. 0 согласны, 0 не согласны

Корисно

Vanya Galkin (Украина, Київ) понедельник, 3 июля Якісний кисломолочний продукт. Раджу! 0 согласны, 0 не согласны

Вкусно

Тонечка Литвинова (Украина, Київ) воскресенье, 2 июля Вкусно и полезно. Раз попробовала, теперь постоянно покупаю. 0 согласны, 0 не согласны

Люблю

Гость (Украина, Київ) воскресенье, 2 июля Страшно люблю кефіри, а ваш попробував ось тільки зараз, добрий смак, можна брати. 0 согласны, 0 не согласны

Корисно та смачно

Гость (Украина, Запоріжжя) пятница, 30 июня Вперше спробувала кефір ТМ Галичина - нічого так, смачно та й від домашньо зробленого не відрізниш. 0 согласны, 0 не согласны

Найкраща продукція

Дмитро Смольченко (Украина, Київ) пятница, 30 июня Смачний і поживний кефір ТМ Галичина. Пробував різні ТМ але у Галичини найсмачніша продукція. 0 согласны, 0 не согласны

Смачний та якісний продукт

Соломия (Украина, Чернігів) среда, 28 июня Кожного ранку п'ю кефір увечері, щоб не перевантажувати шлунок на ніч, то вже роками купую Галичину. Дуже подобається і якість продукту, і ціна. 0 согласны, 0 не согласны

Кефир ТМ Галичина

...