Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Нам жаль... - Отзыв о Каталог товаров и услуг Zakupka.com


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1339

Рейтинг: 3.7, всего отзывов 140

http://www.otzyvua.net/katalog-tovarov-i-uslug-zakupkacom От Гость, опубликован 9 февраля, 2016 годНаписать отзыв
Гость 9 февраля, 2016 год А не слишком ли часто Вам жаль... 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя Zakupka.com (Украина) 29 февраля, 2016 год Как мы уже отвечали, от недобросовестных пользователей не застрахован ни один ресурс. Делая покупки в интернете покупатель также должен соблюдать правила безопасности. Такие правила на нашем портале размещены и каждый пользователь может с ними ознакомиться до осуществления сделки.
Гость (Украина, Київ) 12 февраля, 2016 год мошенница,которая забрала деньги,а товар не выслала,и это уже не первый случай.
Ответ представителя Zakupka.com (Украина) 30 марта, 2016 год Здравствуйте. О какой именно компании идет речь? Есть ли у Вас какие-либо доказательства мошенничества (скан-копии платежных данных или номер заказа из кабинета покупателя)?


Каталог товаров и услуг Zakupka.com

Zakupka.com - площадка для создания своего бизнеса в интернете с минимальными затратами. С другой стороны, Zakupka.com - это каталог товаров и услуг Украины. Услугами сайта уже успешно пользуются 23 740...
, ,

Интернет-магазины новости

Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...
Як не заблукати на modnaKasta Щоби не розгубитися серед різноманіття товарів, навіть досвідченому онлайн-шоперу потрібна просунута навігація. Останні удосконалення modnaKasta допомагають легко орієнтуватися на місцевості,...
Круті призи від Насті Каменських Хочете виграти один з 5-ти крутих призів від Насті Каменських? 
Тоді мерщій беріть участь в нашому Giveaway
На Вас чекає замовлення від modnaKasta! Лідер українського ринку e-commerce modnaKasta активно доводить свою приналежність до світу високих технологій, постійно впроваджуючи нові рішення й значно полегшуючи...Вам необходимо войти или зарегистрироваться