Шахрайство - Отзыв о Каталог товаров и услуг Zakupka.com

http://www.otzyvua.net/katalog-tovarov-i-uslug-zakupkacom От Гость, опубликован 16 декабря, 2015 год

Гость 16 декабря, 2015 год Мною було придбано зарядний прилад до ноутбуку Dell vostro 131 на інтернет-сайті у магазині Пакун, розташованний у м.Києві, вул. Кіото 5. Замовлення 1003-035240 було відіслано 07.12.2015 та отримано мною у відділенні 7 08.12.2015. Товар був неналежної якості, та також мене не попередили,що товар є неякісною підробкою та не може бути використанний за призначенням, тобто заряджати аккумулятор ноутбуку. Я зателефрнувала 09.12.2015 за вказаними телефонами у гарантійному листі та мені повідомили адресу відділення нової почти, а саме відділення7 у м.Києві на ім'я ФОП Горохова Євгена Миколайовича. Товар повернула за рахунок одержувача з накладеною платою у сумі 389 грн., які біло витрачено мною за отримання неякісного товару, що підтведжено накладною нової пошти. Починаючи з 09.12.2015 мены обіцяли забрати неякісний товар та повернути кошти, але на сьогодні кошти не повернуто, вимоги закону України ст9 Про захист прав споживачів не виконано, та керуючись обствинами мною зроблено висновки, що в магазині працюють за шахрайською схемою, а саме кошти за неякісний товар не повертають, чекаючи на утилізацію доказів злочину на складі Нової Пошти. Тобто керуючись зібраними доказами мною буде зафіксовано звернення у правохоронні органи з метою притягнути інтернет магазин до уголовної відповідальности за статтею УК України ст.190 Шахрайство 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Zakupka.com (Украина) 31 декабря, 2015 год Здравствуйте. Мы сожалеем, что Вы столкнулись с недобросовестным продавцом.
Zakupka.com — платформа для размещения интернет-магазинов (на сегодня у нас зарегистрировано более 99 тысяч компаний), мы не можем знать кто именно из наших клиентов не соблюдает закон. Поэтому, просим предоставить нам ссылку на сайт, где Вы заказывали товар.
Формат номер заказа, указанного Вами, не соответствует нашему, поэтому для подтверждения реальности оплаты мы просим Вам предоставить скан-копии документов, подтверждающие оплату товара.
Только после предоставления указанных данных мы сможем связаться с компанией-продавцом для выяснения ситуации.

Каталог товаров и услуг Zakupka.com

Zakupka.com - площадка для создания своего бизнеса в интернете с минимальными затратами. С другой стороны, Zakupka.com - это каталог товаров и услуг Украины. Услугами сайта уже успешно пользуются 23 740...
, ,

Интернет-магазин Оpen-Sport