Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

перегляд - Отзыв о ЖК Busov Hill


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 486

Рейтинг: 5, всего отзывов 114

http://www.otzyvua.net/jk-busov-hill Киев, ул. Бусловская, 12
От Гость, опубликован 30 августа, 2016 годГость 30 августа, 2016 год Були з чоловіком на повторному перегляді. Перший раз - місяць тому. Приємно, що за місяць будинок переобразився. Відчутно зрушилися з кладкою та паркінгом. Так, як ми любимо активний відпочинок і у нас багато велосипедів і лиж - сподобалося, що є окреме місце для зберігання всього цього і не потрібно все це нести у квартиру. Обіцяють хороший дитячий майданчик і ігрову кімнату. У нас двоє дітей. Добре те, що поруч є хороший басейн. Взагалі, по відчуттям дуже сподобалося. Місце живописне, і коли заїжджаєш на Звіринець - зразу легені починають дихати на повну, і немає метушні, при цьому близько до центру, де ми працюємо.
Вартість абсолютно адекватна, за відгуками друзів, які знають забудовника по попередньому будинку, немає сумнівів, що будинок добудують. Продали вже багато квартир, означає, що гроші є.
Мені найбільше сподобалася квартира 119 кв.м., а чоловіку - 144 кв.м. Ще гарна - 184 кв.м., але для нас вона дуже велика.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
ЖК Busov Hill

Busov Hill (Бусов Хилл) - это жилой комплекс премиум-класса на Печерске возле Национального ботанического сада им. Н.Гришко. Адрес: ул. Бусловская, 12 Этажность: 15-18-21 жилой этаж Проект застройщика компании "Житлобудинвест" (самый...

Адреса и контакты

Киев, ул. Бусловская, 12
Телефон: +38 044 374 11 22

Жилой комплекс

ЖК "Хотов"(Хотов)

Рейтинг: 5
1 отзыв
ЖК "Country House" (Гора)

Рейтинг: 5
1 отзыв
ЖК "Карамель" (Белогородка)

Рейтинг: 5
1 отзыв
ЖК "Einstein concept house"

Рейтинг: 5
1 отзыв
ЖК Новопечерский Квартал

Рейтинг: 5
2 отзыва
ЖК New York Concept House

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться