J'erelia Джерелия Джерелія отзывы

Женская косметика уход за лицом и телом J'erelia Джерелия Джерелія отзывы

Рейтинг: 3.7 из 5 (3 отзыва ), просмотров: 4122

Сумнівна якість продукції

Гость (Украина, Харків) 10 октября, 2017 год Користувалася шампунем проти сухого волосся. Враження різко негативні. Волосся сухе як солома, таке враження що милом господарським помила голову. Нікому не рекомендую дану продукцію.
Достоинства:
  1. Хороший крем для рук.
Недостатки:
  1. Шампуні і бальзами сумнівної якості.

Відгук про продукцію Джерелия

Марія (Россия, Москва) 27 февраля, 2016 год Всім Привіт! Хочу поділитися своїм відгуком про продукцію української косметичної компанії Джерелия. Заказала своїй донечці ( коли їй було 7 місяців) крем від попрілостей від Джрелія Серії ANGEL. Якістю була приємно здивована. Крем без вираженого запаху, алергії не викликав, нам підійшов ідеально. Також чоловіків залишився задоволеним засобами для гоління серії GORAN(до цього користувався тільки NIVEA для чутливої шкіри). Я особисто...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Джерелія

Саша 1 февраля, 2016 год Привіт ! Чистота на кухні буде якщо придбаєш J'erelia khata . Не могла не залишити свій відгук про ці два чудові засоби для догляду за будинком ! 1. Мене вразило як працює "Засіб для чищення грилів, витяжок, запеченого жиру " і це дійсно чудовий засіб в компанії Джерелія! Нанесла на 4 хвилини маю гарний результат і чистоту на газовій плиті!...  Читать отзыв 1 согласны, 0 не согласны

J'erelia Джерелия Джерелія

J'erelia Джерелия Джерелія